Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT TIPO 2.0 i.e. 113 HP.- въпросче эа поставяне на АГУ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT TIPO 2.0 i.e. 113 HP.- въпросче эа поставяне на АГУ

    Здравейте колеги ,имали някой от вас автомобил с такъв мотор с обикновена газова ?? Интересуваме ,къде подяволите навряхте иэпарителя Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 ,эащото аэ поне не виждам място эа него.Благодаря предварително и ако не е нахално по едно фото, няма да е лошо .

    #2
    Е добре де от 30 човека нито един ли ,не можа да драсне поне една думичка .Да ме насочи ,къде пише за това ,ако пише изобщо ,защото аз не намирам или не знам ,къде да търся ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_33

    Коментар


      #3
      Имах Croma 2.0Ie с обикновенна газова ,само един път имах гърмеж заради кабел на свеща,иначе няма проблеми и разхода беше приемлив,най важното е да си със здрави кабели и свещи,поне според мен и гърмежи при правилна настройка няма да има.
      Fiat Bravo 1.8GT:ГИ

      Коментар


        #4
        Благодаря ,че ми обърна внимание колега. :D

        Коментар


          #5
          2 кроми с този двг, при едната гърмежи, след смяна на капачката всико ОК. разход извънградско 10 газ /все пак кромата е тежка/ , а карането от рода на 140 150 на магистрала. в Сф 13-14 газ.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              icoto написа:
              Виж колега, разликата в цените м/у ГИ и обикновенна Г вече не толкова голяма и от опит знам, че въпреки по - високата цена ГИ е по-добрия вариант. Преди карах Темпра 1.6 с обикновена Г и разхода ми беше 12 градско и 9 - 10 извън градско, а сега карам ван 2.0 - 136кс. с ГИ (не е фиат) и разхода ми е същия като на темпрата, е това е от мен сега остава ти сам да решиш какво искаш!

              Коментар


                #8
                да бе да не е голяма разликата в цените.... има няма двойно и ГИ струва колкото типото вв общи линии.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Имам друго питане ,някои от вас дали би ми казал, дали изпраител от 1.6 90 коня , би станал на 2.0 113 коня .Изпарителя е волтран електрически.

                    Коментар


                      #11
                      провери по документацията на изпареителя до колко може да храни. на нашпата крома е ловата ел, какъвто е и на бравото ми. от най-мсаовото ловато....
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        нямам документите Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

                        Коментар


                          #13
                          icoto написа:
                          Имам друго питане ,някои от вас дали би ми казал, дали изпраител от 1.6 90 коня , би станал на 2.0 113 коня .Изпарителя е волтран електрически.
                          Слагай - няма ядове. Волтран няма модификаций.

                          Коментар


                            #14
                            колега

                            Коментар


                              #15
                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                              Коментар

                              Working...
                              X