Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква марка е този изпарител?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква марка е този изпарител?

    здравейте колеги, интересува ме каква марка е този изпарител че мисля даму сменям мембрани а на него не пише нищо. По долу сам пратил снимки. и дали е добра марка ако няакои знае благодаря предварително.
    Прикачени файлове
    темпра 1,9тд

    #2
    Колега това е най големия боклук който може да съществува, произведение на руската инженерна мисъл.Не работи добре и не подлежи на никаква настройка докато не се изолират част от ’екстрите"му а именно това квадратното отгоре ,за ниските обороти в което има две мембранки колкото нокътя ми. иначе идеята на изпарителя е много добра но реализацията е пълен боклук. Хвърляй го за алуминий ,над двадесет годишен е.

    Коментар


      #3
      MEMO написа:
      Колега това е най големия боклук който може да съществува, произведение на руската инженерна мисъл.Не работи добре и не подлежи на никаква настройка докато не се изолират част от ’екстрите"му а именно това квадратното отгоре ,за ниските обороти в което има две мембранки колкото нокътя ми. иначе идеята на изпарителя е много добра но реализацията е пълен боклук. Хвърляй го за алуминий ,над двадесет годишен е.
      Ползвах такъв около 5 години и горе долу съм на същото мнение.Дори изпарителите на Сопот го превъзхождат.Иначе изпаритела е Беларуски.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        един турски платинка за 50 кинта ще стане ,само дето твоя е вакумен ,съветвам те да вземеш електрически
        типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
        хюндай акцент 1.5 CNG
        киа каренс +метан

        Коментар

        Working...
        X