Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

махане на газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    махане на газов инжекцион

    значи, колеги, проблема ми е следния - имам някакъв сериозен проблем с газовата и никъде не могат да ми помогнат..... според всички единствения начин да се оправи е да се смени цялата инсталация барабар с компютъра, което ще ми излезе около 5 стотака.... и аз прецених, че така или иначе вече половин година карам на бензин, няма смисъл да се ръся с толкова пари - просто няма да си ги избия.... така, че моля да ми помогнете като ми кажете мога ли да я премахна , за да мога да си освободя багажника и да не се занимавам повече..... искам така да я махна ,че да не личи, че е имало изобщо, щото така или иначе много ме дразни със всичките си жици по двигателя.......
    фиата си е фиат

    #2
    Я най на пред кажи каква марка е газовата. Тези думи сме ги чували често но не винаги са истина. Няма нещо което не може да стане. :D

    Коментар


      #3
      компа на газовата е Фобос, изпарителя е БРЦ , бутилка Ловато, то може да се оправи, но трябват повечко пари, които нямам ... така, свалям я и ако на някой му трябва нещо от нея - бутилка , инжектори и т.н. да казва и да се договаряме, за компютъра не мога да гарантирам че е ок - трябва да се провери
      фиата си е фиат

      Коментар


        #4
        така е ,като се хвърляте по газовите инжекциони ,ако беше с обикновенна уредба до двама гаражни мастора щяха да ти го оправят-настроят....
        типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
        хюндай акцент 1.5 CNG
        киа каренс +метан

        Коментар


          #5
          съжалявам ако съм груб, но не ми помагате с такива ненужни никому мнения.... помолих за помощ и толкова! така, че ако може - по същество!!
          фиата си е фиат

          Коментар


            #6
            Колега,махането не е проблем,и сам можеш.Но все пак не е ли по-добре да я оправиш.Тук във форума има кой да ти помогне.Все пак една газова се състои от отделни компоненти и не може всичките да са заминали.
            FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

            Коментар


              #7
              колега ние работим с газов инжекцион Фобос и мисля че би трябвало да се оправи на по ниска цена не знам къде си ходил но ако си ходил в сервизи който не работят с този софтуер най вероятно са искали да ти сменят цялата инсталация и компютър със софтуер с който те разполагат ако намериш сервиз който работи с тази вирма ( която по принцип е Плевенска ) може да ти излезе доста по евтино нищо чудно да е е нужно дори само пренастройка ако се интересуваш от адреси и телефони на сервизи работещи с фирма Фобос ми пиши на лична
              Bravo 1.9 TD 100 h.p.

              Коментар


                #8
                здрасти колега, още като взе колата ако си спомняш ти дадох телефон на момчетата, които работят с Фобос-а в София, много ясно че други газаджии ще я гледат и ще говорят глупости. Във Фобос сервиза кара ли я да си кажат мнението?
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  телефон

                  Здравей колега,виждам че си от Пловдив,обади се на 0888342219, Стоян Борисовот името на Пламен, той може да ти помогне да решишпроблема и да си караш колата на газ, не си махай уредбата, мое мнение.Успех!Пламен
                  Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
                  Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

                  Коментар


                    #10
                    ако искаш мога да ти я махна , обади се на лични .

                    Коментар

                    Working...
                    X