Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля ви помогнете!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля ви помогнете!!!

    Скъпи колеги,имам пунто 1.6i като сложих газовата уретба вървеше мн добре,но и разходът беше "супер" цели 14 на 100 отидох да ми намалят подаването на газ и от там почна проблема сега харчи що годе добре,но като работи на газ мени оборотите спадат мн на долу,а на бензин си работи префектно маисторите ми казаха че е от свещите и тогава почнахме да сменяме.Смених свещите-нищо после маисторът каза че са кабелите.Смених и кабелите пак нищо,вече незнам какво може да е ако можете помогнете моля ви,защото колата на газ се кара мн трудно забива муцуната,гасне,пука и мн мени оборотите
    Фиат Пунто 1.6i turbo

    #2
    смени газаджиите
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Re: Моля ви помогнете!!!

      kotev89 написа:
      Скъпи колеги,имам пунто 1.6i като сложих газовата уретба вървеше мн добре,но и разходът беше "супер" цели 14 на 100 отидох да ми намалят подаването на газ и от там почна проблема сега харчи що годе добре,но като работи на газ мени оборотите спадат мн на долу,а на бензин си работи префектно маисторите ми казаха че е от свещите и тогава почнахме да сменяме.Смених свещите-нищо после маисторът каза че са кабелите.Смених и кабелите пак нищо,вече незнам какво може да е ако можете помогнете моля ви,защото колата на газ се кара мн трудно забива муцуната,гасне,пука и мн мени оборотите
      Сложи си Ламбда контрол! Виж как 2.0 в градски условия с цедки гори между 12и 15 Ламбда контрола се избива бързо

      Коментар


        #4
        npace написа:
        kotev89 написа:
        Скъпи колеги,имам пунто 1.6i като сложих газовата уретба вървеше мн добре,но и разходът беше "супер" цели 14 на 100 отидох да ми намалят подаването на газ и от там почна проблема сега харчи що годе добре,но като работи на газ мени оборотите спадат мн на долу,а на бензин си работи префектно маисторите ми казаха че е от свещите и тогава почнахме да сменяме.Смених свещите-нищо после маисторът каза че са кабелите.Смених и кабелите пак нищо,вече незнам какво може да е ако можете помогнете моля ви,защото колата на газ се кара мн трудно забива муцуната,гасне,пука и мн мени оборотите
        Сложи си Ламбда контрол! Виж как 2.0 в градски условия с цедки гори между 12и 15 Ламбда контрола се избива бързо
        обясни ми моля те по просто какво да направа или каде да отида да ми го направат
        Фиат Пунто 1.6i turbo

        Коментар


          #5
          http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...54815ad6fb57e4[url]чети и ако можеш схванеш за какво става въпрос ,добре ,ако написаното все едно е на китайски за теб ,почваш да сменяш газаджийте докато попаднеш на този дето може да ти помогне......
          типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
          хюндай акцент 1.5 CNG
          киа каренс +метан

          Коментар

          Working...
          X