Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колектор на Fiat Brava 16 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колектор на Fiat Brava 16 16v

    Сложих си обикновена газова на Fiat Brava 16 16vама е с пласмасов колектор .... преди два дена ми грумна и отлепи целия колектор аи малко го натрошище трябва да си зимам нов та може ли да ми монтират метален колектор та малко от проблемите да си реша ???
    Brava 1,6 16v

    #2
    Абрееее колега сега ли се пише в форума, след като си направил всичко на сол. Ми кои некъдърен маистор ти сложи газовата така че кат гръмне да натроши всички. Аиде остави сложил си обикновенна газова на пластмасови колектори как да е , ама да ти беше сложил хубави клапани за гърмежи и никога нямаше ти се натрошат колекторите. Ама все се сещате да питата кат стане белята. По въпроса ти за металните колектори, не е невъзможно но ти трябва всичко, колектора барабар с клапата за газта ТПС МПХ МАП сензор и друго маи не се сещам. После поччваш да нагаждашм няма начин да не стане, ама щи излезе дявол и половина щото точно тоя чарк да го купиш и то накачен по него с всички тея дартчици няма да е евтин дори втора ръка. Напраи сметка щом само МПХ е към 50-60 кво остава за мап, за тпс и тем подобни.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар

    Working...
    X