Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво АГУ да си сложа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво АГУ да си сложа ?

    Имам 2 вариянта !AГУ + изпарител + кихалки ВОЛТРАН 500лв.АГУ с изпарител ЛОВАТО + 2 кихалки за 580лв. Газов инжекцион за 1300лв. двигателя ми е 1.8 16винтилапознавам хора които си карат със изпарител без никакви проблеми. не карам много и мисла да си сложа волтран от 500лв.какво ще кажете ?
    Bravo GT 1.8

    #2
    Re: Какво АГУ да си сложа ?

    zloben9000 написа:
    Имам 2 вариянта !AГУ + изпарител + кихалки ВОЛТРАН 500лв.АГУ с изпарител ЛОВАТО + 2 кихалки за 580лв. Газов инжекцион за 1300лв. двигателя ми е 1.8 16винтилапознавам хора които си карат със изпарител без никакви проблеми. не карам много и мисла да си сложа волтран от 500лв.какво ще кажете ?
    Ха Волтран за 500лв тея луди ли са да ти искат толкоз пари бре колега...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      тука има 1050 до 1100 газов инжекцион Фобос.тея 1300 ги забрави иначе ако не е ГИ - забрави за динамиката, и се приготви за проблеми.то ако не караш много - карай на бензин - колко ти е разхода ?ако ще слагаш АГУ с ламбда контрол или ГИ - трябва а ти е наред ламбда сондата.

      Коментар


        #4
        u_bo написа:
        тука има 1050 до 1100 газов инжекцион Фобос.тея 1300 ги забрави иначе ако не е ГИ - забрави за динамиката, и се приготви за проблеми.то ако не караш много - карай на бензин - колко ти е разхода ?ако ще слагаш АГУ с ламбда контрол или ГИ - трябва а ти е наред ламбда сондата.
        не искам Газов инжекцион !!! .. ще си сложа обикновенн с малко електроники !
        Bravo GT 1.8

        Коментар


          #5
          Скоро си сложих БРЦ-италянска, не турска с бутилка тип рез. гума, с емулатор, а кихалката си е една клапа с пружинка и не ми се вярва да хвърля на цена, поне при мен. Много кадърно ми я монтираха, пълнителя до капачката за бензина. Всичко 480лв. Разхода ми е 10/100 градско и тук таме с клима, а мощноста не се е променила, не се усеща разлика м/у бенз и газ.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            van_dal написа:
            Скоро си сложих БРЦ-италянска, не турска с бутилка тип рез. гума, с емулатор, а кихалката си е една клапа с пружинка и не ми се вярва да хвърля на цена, поне при мен. Много кадърно ми я монтираха, пълнителя до капачката за бензина. Всичко 480лв. Разхода ми е 10/100 градско и тук таме с клима, а мощноста не се е променила, не се усеща разлика м/у бенз и газ.
            колега това си е далавера ! тука в благоев всичко е по-скъпо, но ще си търся газова. някоя по-квалитетна до 500лв. а припуква ли ти като я жкараш в обороти ?
            Bravo GT 1.8

            Коментар


              #7
              аз също искам да си сложа АГУ не че ми е притрябвало толкова ама ей така за идеята.Та въпроса ми е: понеже мотора ми е с въздушно охлаждане ми предложиха 3 варианта.Единия със изпарител който се пълни с антифриз,другия е със обикновен изпарител а маслото от двигателя циркулира през него,третия е че близо до изпарителя се слага реотан и медната тръбичка по която минава газта се навива около керамиката на реотана.Не ми се пускаше нова тема за това питане и затова писах тук.сори :D .Иначе ,,моторчето за чистачки,,-23 к.с. е все пак ми гори 6.5 бензин в града,със газ и 9 да ми гори пак ще ми е по евтино защото го карам много и само градско.и все пак незнам кой от трите варианта е най добрия,газаджиите казват няма проблем и само гледат да ти лапнат паричките,обаче фичо си е серт количка и не понася много разни там доизкусурявания.
              Fiat 126p 650cm2

              Коментар


                #8
                само BRC.за повечко коне е по добре да е истинска газова. от значение си е и изпарителя моят е за коли над 120 коня. И е направо екстра поне за сега де не се оплаквам.
                Fiat Bravo 1.6 16v не пипам десния педал, че направо полудява

                Коментар

                Working...
                X