Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите цени на газта и бензина???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    На истинския Лукойл (не петролския) цената на горивата е винаги няколко стотинки по надолу,а и са по качествени
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #92
      Колеги, а само аз ли си задавам въпроса какво стана с акциза на пропан бутана за битови нужди, нали трябваше да отпадне от 1 юли???

      Коментар


        #93
        Ами защо трябва отпада като могат управниците и да си траят.... А пък и ще почнат едни далавери.... На всеки ще му се иска да кара с по-ефтината газ.... Та може и за това да си траят
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #94
          Я хората, които карат дизел да ме светнат колко струва в момента, че като се върна в БГ ще карам дизел и искам да си направя сметка за парите, които ще ми трябват за море :D
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #95
            divaka написа:
            Я хората, които карат дизел да ме светнат колко струва в момента, че като се върна в БГ ще карам дизел и искам да си направя сметка за парите, които ще ми трябват за море :D
            Днес го гледах 1.75 на ЛукОйл и 1.76 на ОМВ
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #96
              divaka написа:
              Я хората, които карат дизел да ме светнат колко струва в момента, че като се върна в БГ ще карам дизел и искам да си направя сметка за парите, които ще ми трябват за море :D
              Ами щом 95 го докарахме на 1 Евро, то с тая скорост на растеж на цените докато се върнеш кой знае, тъй че смятай грубо евро/литър, а пък може и да ти остане за бира
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар


                #97
                Може, ама не вярвам
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #98
                  По най-нови данни Лукойл разпродават държавния резерв, чието качество е доста занижено и затова слагат добавки! Внимавайте! Аз вече изгорях с некачествен бензин!
                  Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                  Коментар


                    #99
                    То както е тръгнала работата с тази газ, аз май няма да имам файда от слагането на газова бутилка, а вече бях приготвил парите...1.04 газ на 1.87 А92...колко,3-4лв/100км??? май не се пести вече толкова от газ...
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      sachma написа:
                      То както е тръгнала работата с тази газ, аз май няма да имам файда от слагането на газова бутилка, а вече бях приготвил парите...1.04 газ на 1.87 А92...колко,3-4лв/100км??? май не се пести вече толкова от газ...
                      защо да няма, за 10 хил км си избиваш уредбата и после печелиш от нея :D
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        Forsaken написа:
                        По най-нови данни Лукойл разпродават държавния резерв, чието качество е доста занижено и затова слагат добавки! Внимавайте! Аз вече изгорях с некачествен бензин!
                        За пръв път чувам държавният резерв да е некачествен Напротив, там горивата са много по-добри, но проблема идва от това, че са застояли Бензина е летлив също и някои фракции с времето се изпаряват, така се получава когато дълго време е имало бензин в резервоара и после колата не върви като хората, но по-добре така отколкото да има мазут в 95
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар


                          Paparac написа:
                          Колеги, а само аз ли си задавам въпроса какво стана с акциза на пропан бутана за битови нужди, нали трябваше да отпадне от 1 юли???
                          Градскии..... Щеше, щешеееее, ама не щяяяяя......Тяхната м..........ца дупетатска!!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            какво става бе пи4ове с тая газ аз ве4е зареждам на 1.09
                            brava 1.4 12v.sx
                            drive fast or go home

                            Коментар


                              skier написа:
                              какво става бе пи4ове с тая газ аз ве4е зареждам на 1.09
                              Колко още ше се вдига тая газ
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                Dodo 155 написа:
                                Forsaken написа:
                                По най-нови данни Лукойл разпродават държавния резерв, чието качество е доста занижено и затова слагат добавки! Внимавайте! Аз вече изгорях с некачествен бензин!
                                За пръв път чувам държавният резерв да е некачествен
                                Прав си. Бил е качествен. Ама знаеш ли колко пъти е гребано от кацата с мед и доливано с лайна
                                no pain no pain

                                Коментар

                                Working...
                                X