Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите цени на газта и бензина???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    При вас да не определя Гриша Ганчев цените :D ?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #47
      stivst написа:
      venco67 написа:
      От една седмица цената в Ямбол е 0,87 лв. Подобна е и в Бургас.
      ... а в Ловеч от една седмица цената се е заковала на 1,01 лв. Как е възможно за една компания, за една верига бензиностанции толкова различни цени? Говоря за "Лукойл".
      Лесно им е. Всяка бензиностанция (Лукойл, ОМВ, Шел) си е дадена на франчайзинг на някоя местна маймуна. Мисля че само за бензините и дизела ги задължават да ползват едни и същи цени, но за газта - всеки си я доставя от където си иска и си я продава както си иска. Например в Русе и ОМВ-то на Търговище газта винаги е с пониска цена, дори от София. В София има все-пак някаква конкуренция, има и независими играчи с малки обекти които вкарват безакцизно гориво. Това е и причината за по-ниската цена - големите вериги се стремят да привличат повече клиенти. В Ловеч обаче като са 5 бензиностанции на кръст, се събират вечерта в някоя кръчма и казват - цена на газта 1.01... Тия тука няма да бягат за газ до Плевен или Ябланица...
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #48
        [quote="zgabrovski"]...Мисля че само за бензините и дизела ги задължават да ползват едни и същи цени [...quote]Мисля, че и такова нещо няма, защото като пътувам из страната съм забелязал, че цените на една и съща верига бензиностанции на различни места е различна. Говоря за разлика от 5 стотинки - поне аз това съм видял.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          dudulia написа:
          При вас да не определя Гриша Ганчев цените :D ?
          Изглежда именно точно тук е "заровено кучето" Честно казано, мислил съм си го... ама пък Гришата да е чак по-велик от "Лукойл" ли???
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #50
            Нали уж правителството щеше да се споразумява с разпространителите на горивата (бензиностанцийте) да си намалят печалбата, както стана с Лукойл!!! Явно собствениците на бензиностанции гледат да понатрупат някой и друг лев преди да стане това ако въобще стане
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #51
              Ха Ха тия идоити се поверваха че се върна комунизма и ще определята централно колко да струва бензина... По добре да не бяха разтурвали Плама, тогава с две рафинерии щеше да има някаква конкуренция ама сега като е само Лукоил ще слушаме вечер точно като съветско комюнике как си дигат и свалят цените мамка им мръсна .... днеска сипаз газ на Лукоил Бравата върви видимо по-зле повече няма да се повтаря...
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #52
                zgabrovski написа:
                Ха Ха тия идоити се поверваха че се върна комунизма и ще определята централно колко да струва бензина... По добре да не бяха разтурвали Плама, тогава с две рафинерии щеше да има някаква конкуренция ама сега като е само Лукоил ще слушаме вечер точно като съветско комюнике как си дигат и свалят цените мамка им мръсна .... днеска сипаз газ на Лукоил Бравата върви видимо по-зле повече няма да се повтаря...

                Коментар


                  #53
                  Аз си мислех,че тия от Лукойл дето са на последната спирка на авт.76(под Манастирски ливади),че само те са скапаняци,ама явно май не е така.

                  Коментар


                    #54
                    Газта в Благоевград пак тръгна нагоре, мамка им Днес от 89 стана 92 ст.

                    Коментар


                      #55
                      Най-кофтито е че не може да си сигурен че на еди коя си газостанция газта е супер или е зле. Всеки път може да е различно - явно и те получават различни пратки или нещо си я гласят сами всеки път. Но се случва на една газостанция да заредя и да върви колата супер и след време вече да продават газ с която едва се движиш
                      The world belongs to those who dare to be first

                      Коментар


                        #56
                        Ха,честито! http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=843332Колко литра пропан -бутан има в един тон?Интересно ми е колко излиза като цена 1 литър газ от Нефтохим.
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #57
                          Тия само се чудят от къде да изцоцат още пари Тяхната
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар


                            #58
                            Абе, това на какво прилича, бе, сутринта заредих газ на 1.01 лв. Каква е тая цигания?!?!?!

                            Коментар


                              #59
                              Радоста от 0,86-0,89 лв. май беше само за да замажат очите на хората.Зимата свърши,цената расте......
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар


                                #60
                                това с газта си е мафия отвсякъдепо някое време пак ще я намалятто човек не знае какво да прави
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X