Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Огромен разход на Типо 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Огромен разход на Типо 1.4

    Възможно ли е разходът на автомобилът ми които е 1400кубика на газ да е 20 на 100 поради моноинжекцията? Даите някакви съвети как да я вкарам в пътя количката... Адски мн гори без да я ръчкам имам предвид 20 на 100 градско ама нормално каране без излизашни форсажи? :D
    Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

    #2
    Коелга кога за последно си сменявал въздушния филтър ?Дай още малко инфо за изпаритела ...
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      Не си казал нищо за един важен въпрос - на бензин как е?
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        Отвсякъде валят мнения за огромен(двоен) разход- мисля че това което пише на колонките не е това което е Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 - просто е невероятно- това е във всички форуми- нещо не е наред...
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5


          На бензин колата си гори доста добре в смисъл към 7 градско и към 5 и нещо няма 6 на 100 извънградско, а колата я взех преди 2 месеца смених и маслото ремаците всички филтри носачи накраиници отзаде задната дясната гума стоеше на криво тя е на една ос с два лагера и нея смених почти всичко по нея е сменено но от къкто и сложих газовата ми дава някакви анумалии в горенето.Аз имам доста коли които са на газ примерно имам Пасат тои ми гори 9 извънградско 12 градско и просто за мен горенето е необичаино и тук в нашия град имам приятели който карат Типо тяхният разход е 10 градско 8 извънградско със същия мотор 1.3 моно инжекция.Съмнявам се че е от моно инжекцията на бензин работи мн странно ту си дига уборотите ти ги намаля на газ няма проблеми но разхода ме удря много в джоба
          Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

          Коментар


            #6
            пробвай да ти я настроят другадеако можеш сам е най добреимаше описание в форума как става ,ако не го намериш свиркай,ще ти напишемсега не би трябвало повече от 11-12 таван с ръчканеда ти гори
            типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
            хюндай акцент 1.5 CNG
            киа каренс +метан

            Коментар


              #7
              ..........

              Сега другата седмица мисля да я закарам на Елком във Стара Загора да видим дали и там по компитентините от мен хора ще могат да ми оправят количката...
              Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

              Коментар


                #8
                Извинявам се за намесването в темата на колегата,но имам сходно питане.Нормално ли е колата да ми харчи 14 /100 градско-Типо 1.6 карбуратор?Когато я купих човека ми каза 10/100.Знам че разликата не е голяма ,но все пак...

                Коментар


                  #9
                  Ако си я купил съвсем наскоро е съвсем нормално. На всеки му трябва време, докато свикне с колата. Нищо е казваш за маршрута си също. При мен Луи Айер - Сребърна - черни връх - 3,5км. беше 14/100 бензин . КАто сложих газовата, и смених и маршрута - БИЛА - околовръстно - черни връх. Точно 2 пъти по-дълъг маршрут, 3 пъти по-кратко време и 5 пъти по-малко нерви. Разход - 10, 5 - 11 газ. Разхода е относителен зависи от милиони неща!
                  FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                  FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                  FIAT UNO 1.5

                  Коментар


                    #10
                    Наскоро-няма 3 месеца.2 пъти съм засичал разход- 13.3 и 14.Ежедневния ми маршрут е Д.Нестеров Бяла черква Витоша,но напоследък често : България/Евлоги Георгиев/Цариградско/Дружба 1.Иначе в свободното време по квартала-Хиподрума/лагера/красно село /Бъкстон.Иначе се опитвам да карам икономично(доколкото ми е по възможностите още съм "неук")тя колата и без това не предразполага към високи скорости.

                    Коментар


                      #11
                      Пишеш че от скоро си с газова.Ако е нова то тя трябва да е в гаранция и си търси правата при този който я е монтирал,ако не си самия ти.Тази кола с този мотор не би трябвало да гори повече от 10/100 като се има в предвид че става въпрос за Чирпан.

                      Коментар


                        #12
                        имаше тема , че газаджиите често бъркат плочката за тоя мотор - разликата беше 2-3 ммпотърси с търсачката.не беше за донастройка, а от плочката

                        Коментар


                          #13
                          .........

                          и на мен ми казааха че е възможно да е плочката незнам сега ще се упитаме да я оправим количката тази седмица ако ми остане свободно време да отида във Стара Загора
                          Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

                          Коментар


                            #14
                            tipo

                            КОлеги всичко управих по типото и пак разхода не е задоволителен кам 15 на 100 градско този път не съм доволен
                            Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

                            Коментар

                            Working...
                            X