Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на Мареа 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на Мареа 1.8

    Нормален ли е разход 12 литра газ с обикновенна газова уредба монтирана в италия и включен климатроник през около 50 % от времето .Разхода е смесен от около 50/50

    #2
    Re: Разход на Мареа 1,8

    tisho_g написа:
    Нормален ли е разход 12 литра газ с обикновенна газова уредба монтирана в италия и включен климатроник през около 50 % от времето .Разхода е смесен от около 50/50
    Голям е разхода.Зависи как си карал на извънградско , ако си натискал 130-140км./ч не се чуди :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Re: Разход на Мареа 1,8

      Atanas71 написа:
      tisho_g написа:
      Нормален ли е разход 12 литра газ с обикновенна газова уредба монтирана в италия и включен климатроник през около 50 % от времето .Разхода е смесен от около 50/50
      Голям е разхода.Зависи как си карал на извънградско , ако си натискал 130-140км./ч не се чуди :D
      ами на моменти дакакъв е нормалниа разход?

      Коментар


        #4
        Значи това ти е нормалния разход. Зависи къде и как е карана.Бравата ми гори 8 на дълго и до 15 на градско - зависи от режима. Хем съм с малък мотор.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Харчат мама му стара! Аз с 1.6 Благоевград София Благоевград и 50км в София ми даде 11/100 ама с клима и къде можеше газта до пода Градско си праска 13-ки...
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар

          Working...
          X