Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Липса на мощност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Липса на мощност

    Здравейте,Преди малко по малко от 3 месеца си сложих ГИ на Фобос и явно, че дойде времето за първия проблем: днес както се прибирах от изпит и изведнъж колата загуби мощност и започна да "пърпори" (извинявам се за тъпата дума ама не знам как иначе да опиша този шум) леко както и да се тресе леко при подаване на газ... усещането е като че с един цилиндър по малко... всъщност до сега не съм я карал с цилиндър по-малко, но горе долу такова е усещането. Кофтито е че го прави и на бензин и на газ.Преди около 2 месеца ми светна чек лампата на таблото и човек от Фобос, който беше в София тогава ме убеди, че няма проблем да карам, било заради бедна/богата смес или нещо подобно. Преди около 1-2 седмици почна да ми прави впечатление, че като запаля колата на бензин в началото за около 1-2 секунди колкото и газ да подавам колата не тръгва както би трябвало да тръгва. Малко по-късно това се засили като на няколко пъти след палене колата беше супер омаломощена и губеше обороти, но се случваше от дъжд на вятър докато не се случи това днес докато карах на газ. Възможно ли е според вас светналата лампа и този проблем да имат връзка и евентуално имате ли някакви идеи как да се оправи?Не знам дали си струва да се спомене, но конкретно днес, когато стана големия фал колата имаше отвратително малко бензин, да не кажа никакъв.Също така ми се стори че имаше и леко припукване от предната част на колата, но тук може и да си въобразявам де...Ще чакам да помагате Поздрави,Сашо

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    Бобината е отишла

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #3
      BolgAryan написа:
      Бобината е отишла
      Къде е отишла ? Извинявай неможах да се стърпя . Майтап бе братче !
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        NikMar написа:
        BolgAryan написа:
        Бобината е отишла
        Къде е отишла ? Извинявай неможах да се стърпя . Майтап бе братче !
        Общо взето е отишла на майка си в бобината

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар

        Working...
        X