Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газ за Мареа 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газ за Мареа 1.6 16V

    МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОСТАВИ ОБИКНОВЕНА ГАЗОВА И КОЛКО ПАРИ ЩЕ МИ СТРУВА.Грешен раздел.Писането с големи букви се счита за викане.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    обаркал си раздела ........и обикновена зависи от производителя и600-700 лвима и на места за по евтинозависи също и от големината на ботилката
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Re: GAS ЗА МАРЕА 1.6-16

      krkrik написа:
      МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОСТАВИ ОБИКНОВЕНА ГАЗОВА И КОЛКО ПАРИ ЩЕ МИ СТРУВА.
      Става не че нестава но проблемите идват много бързо след това , чети из форума има хиляди теми за това.Ходят по майстори настройват все нещо не е както трябва и т.н.т....Но никой неги признава за проблем тези постояни разходки по майстори монтиране на ламбда контрол , тайминг адванс процесор, Незнам за мен това са проблеми и затова сложих ГИ които е около 1100-1200лв. но нямаш проблеми , има само един когато ти свърши газта трябва пак да заредиш
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Имам приятел със същия двигател с обикновенна и няма проблеми, аз тази седмица също ще слагам обикновенна БРЦ с бутилка тип резервна гума и ще ми струва 470лв. с всеички емулатори, за да не дава грешки в компа.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Имам приятел със същия двигател с обикновенна и няма проблеми, аз тази седмица също ще слагам обикновенна БРЦ с бутилка тип резервна гума и ще ми струва 470лв. с всеички емулатори, за да не дава грешки в компа.
          Като се започне с едно избиване на лули-бобини и кви ли не магарии.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            van_dal написа:
            Имам приятел със същия двигател с обикновенна и няма проблеми, аз тази седмица също ще слагам обикновенна БРЦ с бутилка тип резервна гума и ще ми струва 470лв. с всеички емулатори, за да не дава грешки в компа.
            Като се започне с едно избиване на лули-бобини и кви ли не магарии.
            Абе тъй ама като нема лев
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              van_dal написа:
              Имам приятел със същия двигател с обикновенна и няма проблеми, аз тази седмица също ще слагам обикновенна БРЦ с бутилка тип резервна гума и ще ми струва 470лв. с всеички емулатори, за да не дава грешки в компа.
              Като се започне с едно избиване на лули-бобини и кви ли не магарии.
              Колега при ГИ искаш да кажеш че не може да се получи същия номер ли?

              Коментар

              Working...
              X