Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Външно зарядно за газ на Пунто 1 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Външно зарядно за газ на Пунто 1 ?

    Моля колегите с Пунто 1, които са слагали газова, да кажат къде им е монтирано зарядното. Тази сутрин закарах колата да и слагат газова. Майстора погледна и каза, че нямало как да се изкара отвън и ще го монтира вътре, май на планка на самата бутилка.
    Пунто 75 1.2 MPI '94

    #2
    Тоя майстор не заслужава, ебаси мързела аз досега съм виждал над 20 пунтота с газ и всички са отвънка моята е на задната броня долу в дясно. Като закарах колата даже не ме попитаха каде искам да е само пита на каква височина да го направи.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Колега КрАс, означава ли това, че бутилката ти е от дясната страна на багажника? Защото аз там исках да я сложи, но той каза отляво, защото вдясно било малко разстоянието от калника до дупката за резервната гума. Бутилката ми е Ф315, твоята каква е?
      Пунто 75 1.2 MPI '94

      Коментар


        #4
        Мойта е изведена точно до отвора за зареждане на бензин!!!!!!!!!!!!!! Културна работа!
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          Мойта е изведена точно до отвора за зареждане на бензин!!!!!!!!!!!!!! Културна работа!
          Ако пуснеш и една снимка ще съм ти много благодарен.
          Пунто 75 1.2 MPI '94

          Коментар


            #6
            Галин ВТ написа:
            Мойта е изведена точно до отвора за зареждане на бензин!!!!!!!!!!!!!! Културна работа!
            Ако пуснеш и една снимка ще съм ти много благодарен.
            Колега върви на гарата да ти я направят кадърно, момчетата там много разбират Слагат я все едно във фабрика е монтирана
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              Снимка утре че колата сега нее при мене!!!
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                Хах колега не отказвай се от тоя пишман майстор ако иска да ти я сложи и на пасажерското място в краката та да не се занимава да прекарва много. Незнам за диаметъра, но мойта е 25литра като бъчонка. И незнам тука може да се издъня но как ще е по малко разстоянието немога да разбера. Отиди на друг майстор например кадето колегата те посъветва, защотото Първо ти си човека с парите и второ като се слага да се слага като хората не както той иска а както ти искаш.
                Fiat punto 1,1
                Fiat bravo 1,6 16v
                Fiat bravo 2,0 20v
                Honda civic 1,5
                BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                Коментар


                  #9
                  Погледни тук как съм го правил.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28601Е направено е на брава но при добро желание предполагам че може да стане и при теб нещо подобно.
                  BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                  http://vbox7.com/play:124bedab

                  Коментар


                    #10
                    Re: Външно зарядно за газ на Пунто 1 ?

                    Галин ВТ написа:
                    Моля колегите с Пунто 1, които са слагали газова, да кажат къде им е монтирано зарядното. Тази сутрин закарах колата да и слагат газова. Майстора погледна и каза, че нямало как да се изкара отвън и ще го монтира вътре, май на планка на самата бутилка.
                    Абсолютна глупост е да се постави зарядното вътре.Моята -30л. съм монтирал надлъжно в ляво , не пречи на резервната гума и зарядната тръба излиза през отвор в предната част на багажника,преминава над гърнето(в топлоизолация) и излиза от зад на бронята.Всичко е прибрано и не пречи.чичо Нено
                    Fiat Punto 1,1- 1996г.
                    газ-бензин , "Lovato"

                    Коментар


                      #11
                      Хубаво сте ме посъветвали, колеги, но аз бях притиснат от времето и все пак си оставих колата на този майстор. За което вече съжалявам Не свърши и други неща, за които твърдо беше обещал. Като ми остане време ще потърся друг, който евентуално да я дооправи.
                      Пунто 75 1.2 MPI '94

                      Коментар


                        #12
                        Абе колеги по принцип бутилката не се ли слага в дясната част на багажника?Принципно оттам под пода минава и тръбата за газта което си е направо от другата страна на гърнето.По принцип знам че на някои от японските ги слагат в ляво точно за да са далече от гърнето (по сигурно било).Относно "онва" за зареждането може да си го сложиш където искаш , но най удобно е като разгледаш къде ще се дупчи най малко.Моето е на бронята точно където има вдлъбнатина.

                        Коментар


                          #13
                          И аз точно там исках да бъде, но Боби "мозъка" каза, че на вдлъбнатина такова нещо не може да се монтира.
                          Пунто 75 1.2 MPI '94

                          Коментар

                          Working...
                          X