Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газифицирахме HGT-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Мтакаааааа:Значи да започна оттам че в момента съм разхвърлял мотора и проблема е ясен:Счупен изпускателен клапан ан 4-ти цилиндър.Оттук следва че слагам 20 броя нови клапани.И понеже съм го разхвърлял сменям и всички видове волки ремъци шайби и други чаркове нужни за нормална работа на мотора.Снимки на старите свещи забравих да направя но ти казвам че са DENSO K20TNR и са на незнайно колко километри и нищо има няма , което не значи че няма да ги сменя пак с такива но нови.Пояснение към колегата u_bo:колата е закупена чисто нова от Ауто Италия - София от жена която тогава е била на 19 години.Карана е само в България за което не вярвах но ми изпадна информация за това че наистина е така от застрахователна компания където си е правила застраховката през годините.Не че тва има кой знае какво значение.По износването на валовете и луфта на буталата (а то няма такова) пак не може да се каже на колко километра е колата.Има нагар по клапаните но не е сериозен,при положение че е разхвърлян мотора според мен е по добре да ги сменя всичките и да знам че там проблем няма да има.Сега го правя така че да си го карам и си го правя за мен и ще знам че мотора ще стане и ще е перфектен.Дал съм доста до момента и продължавам да давам но повечето са от малшанс а не от кофти поддръжка или небрежност.Прилагам снимките на свещите и на счупения клапан макар и да не са в перфектно качество.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #32
      Малко пояснение към колегата който каза че в сайта на бриск няма такива свещи:
      Прикачени файлове

      Коментар


        #33
        Отново се движим.При следващ troubleshooting някой ще гризне дървото.Отсега нататък всеки ремонт или каквато и да е манипулация с каквото и да било ще е с касови бележки , гаранционни карти и ще се търси отговорност!АМАН ОТ МЕНТЕТА!

        Коментар

        Working...
        X