Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям разход на газ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз препоръчвам да отидеш в официалният сервиз - може и да има записване , но с газовите инжекциони се работи предимно със софтуер и специални кабели , които не се намират много лесно.
    Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
    София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

    Коментар


      #17
      Аз съм ходила в сервиза на БРЦ заради това придърпване на ниски обороти (за големия разход не съм още, защото проблемът ми е от скоро), защото ми бяха казали (пак от БРЦ, когато ми сменяха компютъра на газовия инжекцион), че ми е изгорял СМАРТ-а. Та тогава включиха колата към компютър и казаха, че нищо и няма (включително и че СМАРТ-а е наред), освен, че току що ми е изгорял температурния датчик, от който колата решава кога да превключи от бензин на газ. Смениха ми го, взеха ми 50 лева, заявиха, че проблемът е в съединителя и ме изпратиха. Да, ама на бензин колата не прави този проблем - нито е висок разхода, нито придърпва на ниски обороти - върви си на пушка. А заради предположенията на някакъв, който вече веднъж си е сбъркал диагнозата (СМАРТ-а се оказа здрав, за малко да се набутам с 80 лева за нов), не ми се сменя съединител за 500...
      APRILIA Mille R '01

      Коментар


        #18
        Придърпвнето е от бедна смес , не от съединител , щом като на бензин не го прави...Но съм твърде малко запознат с газовите инжекциони , така че надали ще мога да ти помогна Давам предположение само за ламбда сондата и за разходката до кодочетеца...
        Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
        София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

        Коментар


          #19
          Колеги,всичко е от лоша газ.продават ни боклуци и бензина и газта и маслата.После колата много гори
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #20
            Че са лоши горивата е ясно,но не всичко е от тях!Нека колежката прецени дали има същите проблеми на бензин и ако няма такива да отиде в сервиз на БРЦ да и настроят уредбата и да проверят къде е проблема.Може да е и от кофти спойка на кабела на газовият инжекцион към ламбда сондата и т.н.Поне един познат имаше подобен проблем и се оказа,че е от това.Но нека първо се убеди,че всичко на бензин е ОК и после да пипа газта,а може и някои инжектор да не е наред или пък да смесва бензин с газ,ако някоя дюза не затваря добре......Не трябва проблемът да се търси само в свещи и филтър!
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар

            Working...
            X