Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газов инжекцион? ДА, но къде? Тези, които имат казаха...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газов инжекцион? ДА, но къде? Тези, които имат казаха...

    Здравейте другари-фиатари,Много има изписано по темите, но моля колегите с опит да поделят премеждията си.Искам да си сложа газов инжекцион, но още се чудя къде? Как са майсторите, разбират ли ги нещата и колко им е таксата.За София имам следната информация:http://stargas-bg.com/BG/Prices_bg.htm - ГИ от Старгас, цените им почват от 1700, но по телефона казаха 1360лв, като предполагам, че компютъра е български.На Ловато ми казаха, че ловато уредба е 1500лева, а Холандска е 1800 без ДДС!Има и някакви Руски, който ги има из форума тук: http://lpg.search.bg/contact.htmlКато говорих с човека, беше мн приятелски настроен. Имал европейски сертификати за всичко, сайта е бил мн стар, вече напреднали технологиите и каза, че струвало 1330 лева някъде.Някой има ли опита, да е монтирал някъде (с софия или не) и да е доволен от цена/качество. Какъв разход ви дава? Други забележки?П.С. Колата ми е Фиат Мареа 1.8 16v, 11.96.
    Fiat Marea Weekend 1,8 16v 113hp, 2 airbags, climatronik, multifunctional leather steering wheel, full el. package, halogen, ABS, plush, alloy wheels, 11.96

    #2
    Аз съм с Фобос на двете коли. Сумарно над 60 000 няма никакви грижи. Сеата гори 7 средно на газ, а фиата 9 (градско+извънградско). Няма разлика между газ и бензин като динамикаТози руския беше първоначално на сеат-а. ПО ГОЛЯМ БОКЛУК НЯМА! Накрая му слагаха и емулатори (смях) и пак не тръгна. И го свалихме и продадохме на 1/2 цена....един отворко каза че щял да си го подкара (цървули...после и той се мъчи да го продава)
    Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
    Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
    FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
    Powered by Total & Fobos LPG

    Коментар


      #3
      Аз съм с БРЦ.Миналата година за 4-цилиндрови беше 1800лв.Това в сервиза им в Дружба.Доста нелюбезни са,но не съм имал проблеми и донастройки с газовата.
      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

      Коментар


        #4
        Забравих да спомена цената за фобос - 1250лв с евросонда (вътре влиза и монтажа)
        Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
        Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
        FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
        Powered by Total & Fobos LPG

        Коментар


          #5
          Бягай далече от БРЦ - Дружба!Ако ще е БРЦ ти препоръчвам да е с Кейхин инжектори! Тартаринито мисля,че го предлагат на 1000 лева,но колко е добра не знам.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            Другата седмица мисля да слагам фобос освен ако цената не скочи над 1400 лв.Повече не давам!

            Коментар


              #7
              Относно Фобос ГИ-тата, гледам, че и по други форуми ги хвалят. Аз звъннах на човека от http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.139.153 и той ми препоръча да отида до Плевен. Там имали най-добри "уреди" за настройка и там били с най-много опит хората. Ще отварят и сервиз в София, който са платили да почне от 1 Май, но не се знаело точно кога ще почне. Каза, че нямало проблем да се направи в Плевен, а после да се сервизира в София. Хората, които купували от тях Фобос уредбите каза, че не ги познава как работят и надували цените. Това което той ми каза като цена е 1170 лева (което за ГИ си е доста добре).Благодаря, че ми казахте да не си слагам Руската ГИ-машина
              Fiat Marea Weekend 1,8 16v 113hp, 2 airbags, climatronik, multifunctional leather steering wheel, full el. package, halogen, ABS, plush, alloy wheels, 11.96

              Коментар


                #8
                kokoroko написа:
                Относно Фобос ГИ-тата, гледам, че и по други форуми ги хвалят. Аз звъннах на човека от http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.139.153 и той ми препоръча да отида до Плевен. Там имали най-добри "уреди" за настройка и там били с най-много опит хората. Ще отварят и сервиз в София, който са платили да почне от 1 Май, но не се знаело точно кога ще почне. Каза, че нямало проблем да се направи в Плевен, а после да се сервизира в София. Хората, които купували от тях Фобос уредбите каза, че не ги познава как работят и надували цените. Това което той ми каза като цена е 1170 лева (което за ГИ си е доста добре).Благодаря, че ми казахте да не си слагам Руската ГИ-машина
                Тия в Плевен не знаеха че Капата е с 5 цилиндъра.Тръгнах си веднага.
                FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                Коментар


                  #9
                  Момчетата от фобос са професионалисти, а отношението към клиента е на много високо ниво. Като цяло нямам забележки. И двата пъти бяха много отзивчиви и общо взето гледат да ти направят густо по всякакъв начин с настройката.Монтажа можеш да го направиш и в Пловдив че е по близо и по-бързо се стига. Става за 1 ден по принцип. За човека гарантирам. Вендов се казва
                  Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                  Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                  FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                  Powered by Total & Fobos LPG

                  Коментар


                    #10
                    Колега за тази цена можа да намериш СТЕФАНАЛИ та аз не бих си сложил БГ щом може по добрия.

                    Коментар


                      #11
                      За този Вендов, звънях му и каза, че за 2 дни става монтажа... Което не ме устройва мн мн, като не съм от пловдив. А тези от Плевен казаха, че мога да оставя колата в 9 сутринта и в 5.30 следобяда щяла да е готова.А колега, тези СТЕФАНАЛИ, за които говориш, какви са, колко струват, къде ги монтират, ти имаш ли такава и добре ли ги монтират? Ако може да дадеш малко повече инфо ) Мерси!
                      Fiat Marea Weekend 1,8 16v 113hp, 2 airbags, climatronik, multifunctional leather steering wheel, full el. package, halogen, ABS, plush, alloy wheels, 11.96

                      Коментар

                      Working...
                      X