Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е от някъде да изпуска газ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е от някъде да изпуска газ???

    Здравейте значи от известно време съм си на газ, но ми се струва че започва все повече и повече да ми харчи ... малко я настъпвам, но по принцип не се бутам в яки задръствания ... а като спра колата и усещам миризма на газ, която вече започвам да усещам и при палене ... възможно ли е от някъде да изпуска??? какво може да не е наред (мембрани,изпарител..???)
    Look at you now, look at you now,
    you're put in your place, put in your place,
    all, all menacing, all menacing is,
    smacked in the face, smacked in the face again

    #2
    провери си маркучите .на мен ми бяха сложили напукан и разхода скочи до 18/100 градско.

    Коментар


      #3
      По скоро ще да е от ценровката на газовата. Каква е колата и каква е газовата?
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        На мен ми се беше раздул маркуча на газ, който е след изпарителя и колкото и често да го притягах- пак се разхлабваше- смених го и сега не ми мирише- иначе се усещаше газ при тръгване и преминаване в друг режим рязко- погледни маркуча- ако е влажен и мазен около скобичката- изпуска- сменя се с нов- те са специално за газ- на тях си пише GPL сa по- дебелостенни от обикновените маркучи, но са 2 диаметъра- добре е преди да купуваш да премериш диаметъра на щуцера, защото разликата е 1-2 мм. и ако вземеш хлабав- пак няма притягане. :D
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          КИМИ написа:
          На мен ми се беше раздул маркуча на газ, който е след изпарителя и колкото и често да го притягах- пак се разхлабваше- смених го и сега не ми мирише- иначе се усещаше газ при тръгване и преминаване в друг режим рязко- погледни маркуча- ако е влажен и мазен около скобичката- изпуска- сменя се с нов- те са специално за газ- на тях си пише GPL сa по- дебелостенни от обикновените маркучи, но са 2 диаметъра- добре е преди да купуваш да премериш диаметъра на щуцера, защото разликата е 1-2 мм. и ако вземеш хлабав- пак няма притягане. :D
          Благодаря за информацията, помогна ми страшно много :D мисля че и при мен е било от маркуча понеже го смених и за сега е ок... дано и така да продължи
          Look at you now, look at you now,
          you're put in your place, put in your place,
          all, all menacing, all menacing is,
          smacked in the face, smacked in the face again

          Коментар


            #6
            газаджиите луди...един път тама ми съскаше метана ...и отидох при тяхкат изкара един уред с някав магнит накраяи почна да пюлкаизкара там някви скоби изолира го и оп готово хората са го измислили
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #7
              При мене положението беше фрапиращо - два месеца съм карал със развален клапан (дето се сипва от там) без да подозирам. Един ден си пръснах джантите и като ги слагам с летните гуми ми замириса на газ. Сложих ухо на пробката (отзад под бронята) и чувам свистене. Ама якоооо. После малко шаш и паника и т.н.
              Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
              MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
              Engine Stamp: 176B9.000
              Version Code: 176BV
              Version: V5 | SPORTING | 03.'98

              Коментар

              Working...
              X