Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обикновенна газова на пълна инжекция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обикновенна газова на пълна инжекция

    Някой знае ли как се слага обикновенна газова на пълна ижекция, че явно в Разград никой не може. Имах Нисан Алмера 1.4 16V и ходих чак до Варна за да му сложат газова. Чудя се дали сам ще мога да си сложа.Колата ми е Браво 1.6

    #2
    можемоя мотор е такъв и съм с газслагат се 1-2 предпазни клапанакакто и емулатор на дюзите и сондатаако си с пластмасови колектори е леко рисковано, но и там става
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Трябва адванс процесор и ламбда емулатор- едното дава ъгъла на запалване при каране на газ, а второто замества ламбда сондата с показания като на нормална за да не се затормозява компютъра с грешки. :D
      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        На нисана нямах емулатор и нямаше проблем.Дори лампата за изправноста на двигателя не се включваше.

        Коментар


          #5
          e това не е Нисан :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Те нещата са сходни.Дори Нисана е по притенциозен.Там ми казаха че просто от време на време карам на бензин и компа изчиства грешките сам.Пък и паленето ми беше на бензин и после автоматично на 1500 оборота обръща на гас

            Коментар


              #7
              Фиата е по капризен към газта от този модел къто Нисана. :D

              Коментар


                #8
                на пълна инжекция AUDI A4 в Кюстендил цената е 400 лв. от..до това е преди 4 дни.ако те интересува пиши ЛСEDITкато се загледах на тебе ти е еднакво разстоянието и до Пазарджик.защо не се обадиш на колегата qnisZ от форума.гледам има доста добри отзиви за него.ЕДИТ2 че той поста над моя е от него МНОООГО съм прост, как не видях тоя пост

                Коментар


                  #9
                  Проблема колеги е че аз си имам газова с обикновен изпарител и то турски и никои не иска да ми я сложи.Искат да сложа друга.Накрая ще сменя само изпарителя и дано някои да се навие тогава.А Кюстендил е на 400км от Разград.Няма ли някои в Русе или Варна?

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Oktavian написа:
                      Проблема колеги е че аз си имам газова с обикновен изпарител и то турски и никои не иска да ми я сложи.Искат да сложа друга.Накрая ще сменя само изпарителя и дано някои да се навие тогава.А Кюстендил е на 400км от Разград.Няма ли някои в Русе или Варна?
                      колега обади се тука0888211048 търси наскоили0888211049 търси георгивъв варна е малко след воена болница ако го знаиш кадеи нагоре в ляво по едно баирчетой там е шефатой ми слага метановия инжекцион и стана година за кот ида ми обраща съпер много вниманиедано да сам ти бил полезен
                      Fiat Brava 1.6 16V 2001

                      Не на войната по пътищата !
                      http://media.causes.com/ribbon/478500

                      Коментар


                        #12
                        извинявай колега аз къде гледам Разград и си мисля за Разлог

                        Коментар


                          #13
                          Иване ей сега приказвах с Наско и каза че ще може да я сложи въпреки че не му харесва много много уредбата.Уговорихме се за Петък да я слага.Надявам се да свърши работа.Благодаря ти за инфото

                          Коментар


                            #14
                            Днеска си сложих газовата.За сега няма проблеми но бъдещето ще покаже.Благодаря на колегите за помоща.Без вас нямаше да успея

                            Коментар


                              #15
                              колега честито ти надявам се да останеш доволен от услугите им аз сам много доволен ако има нещо пиши ми на лични
                              Fiat Brava 1.6 16V 2001

                              Не на войната по пътищата !
                              http://media.causes.com/ribbon/478500

                              Коментар

                              Working...
                              X