Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на газов превключвател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързване на газов превключвател

    Здравейте колеги Италянци. Както много други и аз цял живот карам предимно коли произведени на полуострова "Ботуш".Понеже не съм се занимавал с газови уредби искам да ви запитам ако някои може да ми даде или да ми обясни схемата за вързване на бутона за избор на Бензин,газ,неутрално и обогатителя.Има 4 проводника : оранжев, червен, жълт, син.При смяна на положението на превключвателя няколко проводника имат напрежение но мени волтовете и прочие.Ще съм ви много благодарен ако някои ми помогне.
    FIAT UNO 1298 SX Bosch Monojetronic A2.2 - скоро Motronic M1.7
    ALFA ROMEO 155 1.8 8V SILVERSTONE
    ALFA ROMEO 155 1.9 Turbo D.

    #2
    аз по тоците съм много слаб, но знам, че трябва да кажеш задължително за какъв мотор става дума- моно, пълна инжекция или карб. при моното и пълната инжекция е еднакво, карб е различно. по цветове не мога да ти ги кажа, но 1 кабел е за автоматичното превключване, друг е маса, третия е + от газ клапан и последния е + към инжекторите. въобще, ама хич не претендирам за точност, но все пак може да ти е някакво насочване поне д амислиш
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Това е кюч който управлява ламбда контрол или газова инжекция та ще ни трябва марка и модел. :D

      Коментар

      Working...
      X