Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекъсва!!!! и на бензин и на газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекъсва!!!! и на бензин и на газ

    ПРОБЛЕМ!! Прекъсва ми колата ( fiat punto 1.1 95’) и на бензин и на газ (на бензин не се осеща толкова) и понякога работят само 3 цилиндара??? прекъсва ми на ниски обороти и когато натисна по рязко педала на газта, на дълъг път няма проблем... 3 пъти вече я нося на ремонт и 3пъти ми сменят свещите и кабелите и нищо!! и все ме препращат в други сервизи даже имам чувството че става все по зле... някои да помогне

    #2
    Здрасти пич,на фиатката не съм имал такъв проблем но на старата кола се оказа термостат колкото и невероятно да звучи.

    Браво 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Re: Прекъсва!!!! и на бензин и на газ

      Ralitto написа:
      ПРОБЛЕМ!! Прекъсва ми колата ( fiat punto 1.1 95’) и на бензин и на газ (на бензин не се осеща толкова) и понякога работят само 3 цилиндара??? прекъсва ми на ниски обороти и когато натисна по рязко педала на газта, на дълъг път няма проблем... 3 пъти вече я нося на ремонт и 3пъти ми сменят свещите и кабелите и нищо!! и все ме препращат в други сервизи даже имам чувството че става все по зле... някои да помогне
      здравеи начи преди няколко дни и при мене беше нещо подобнообаче на метан ми варвеше перфект щото е инжекционпак на бензин едвам набира обороти гасни на 3 цилиндара бачка сякаши наиш ко излезедюзи90 лв. работатаи ся си е се едно от магазина излизане се чува двигателчето отиди на някой елконаджия за савет ае успех дано я оправиш
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #4
        Благодаря за бързите отговори! Днес ми смениха няква бубина и колата стана като нова!!! ако имам пак проблем ще пиша

        Коментар

        Working...
        X