Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

с газова уредба съм ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте пичове! Имам Типо 1.4 карбуратор - газова уредба - Voltran - турска лиценз Lovato. Никакви ядове! Върви повече (басирам се, елате да пробвате в Кюстендил) от на бензин 95 където и да съм зареждал (Shell, ОМV и местни тарикати). Освен това с цените как сме, А? Никакво място за спорове - само газ! Който е против значи има парички в повече!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      За карането на ГАЗ

      Здравейте, от почти 2 месеца не бях влизал във форума.... НО ЗАЩО ???Защото от толкова време карам на газ Ходих до морето разход 6/100 при 120км/ч, На връщане пробвах с 90 км/ч - разход 5/100 ???? За какво говориме ? Просто перфектно ! И както докато карах на бензин не ми работеше Ламбда сондата просто разликата е огромна. Мощноста си е същата горе-долу.АЗ СЪМ ДОВОЛЕН !
      Fiat Punto 1.1 1996

      Коментар


        #18
        Re: За карането на ГАЗ

        fut написа:
        Здравейте, от почти 2 месеца не бях влизал във форума.... НО ЗАЩО ???Защото от толкова време карам на газ Ходих до морето разход 6/100 при 120км/ч, На връщане пробвах с 90 км/ч - разход 5/100 ???? За какво говориме ? Просто перфектно ! И както докато карах на бензин не ми работеше Ламбда сондата просто разликата е огромна. Мощноста си е същата горе-долу.АЗ СЪМ ДОВОЛЕН !
        Колега, ти ако сложиш метан, сигурно по нанадолнищата ще ти пълни бутилката...
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #19
          Re: За карането на ГАЗ

          fut написа:
          Здравейте, от почти 2 месеца не бях влизал във форума.... НО ЗАЩО ???Защото от толкова време карам на газ Ходих до морето разход 6/100 при 120км/ч, На връщане пробвах с 90 км/ч - разход 5/100 ???? За какво говориме ? Просто перфектно ! И както докато карах на бензин не ми работеше Ламбда сондата просто разликата е огромна. Мощноста си е същата горе-долу.АЗ СЪМ ДОВОЛЕН !
          За каква газова уредба става въпрос? Имам предвид марката.
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #20
            Става дума за Ловато. С електронен ключ. Бе з всякакви екстри. А иначе Пунтото е 1.1 моно. В София ми дава 9-10/100.
            Fiat Punto 1.1 1996

            Коментар


              #21
              Колкото и неприятно да звучи наистина малко останахме ентусиастите които останахме да живеем в България Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
              Fiat Punto 1.1 1996

              Коментар


                #22
                fut написа:
                Колкото и неприятно да звучи наистина малко останахме ентусиастите които останахме да живеем в България Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                И май все по-малко ще ставаме, особено след Януари 2007.
                минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                Коментар

                Working...
                X