Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли някой с Пунто 1.1 на метан?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    275km извънградско с около 10км от тях градско ... с 9кг метан-54литра... или около 9лв. :D На метан направи 142-143 ... на бензин 130 .... подозирам, че нещо не е наред ... утре ще махам катализатора.

    Коментар


      #17
      Със здраве да си я караш .
      Пунто SX 55 '95 Метан

      Коментар


        #18
        Ами разхода ти отива към 6л, горе-долу колкото моя. Аз скоро смених и бобина, но още не съм засичал колко ще измина извънградско с 9 кила. Смени и въздушния филтър ако не си го направил.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          Към 5.5 отива ... 54литра метан са еквивалент на 15литра бензин не съм го сменил ... и него ще го погледна!Трябва да слезе още разхода.... по принцип можеше и повече от 275км да мине, ако не бяха 10те км градско + няколко теста как върви. :D

          Коментар


            #20
            Днес я пълних на същото място ... побра 8.5 кг метан ... или 8.80лв ... значи 275км с тоя метан. Махнах катализатора ... и смених филтъра ... мнооого мръсен беше ... дано има малка разлика сега. :D

            Коментар


              #21
              Току що заредих, километража беше на 110км от предишното зареждане и побра 6.3кг метан, значи разход 5.7кг/100 само градско в Бургас. Засега ме устройва и се отказах да ходя на реглаж. Само че метана леко го вдигнали до 1.05/кг...
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #22
                MaXo написа:
                275km извънградско с около 10км от тях градско ... с 9кг метан-54литра... или около 9лв. :D На метан направи 142-143 ... на бензин 130 .... подозирам, че нещо не е наред ... утре ще махам катализатора.
                Да не би авансатора да работи, когато си на бензин и да скапва предварението (да е прекалено голямо като караш на бензин)?

                Коментар


                  #23
                  Нямам идея ... и това ще бъде проверено скоро.

                  Коментар

                  Working...
                  X