Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с Power Djet - Не включва на газ ...???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем с Power Djet - Не включва на газ ...???

    Колата е Панда 2010г , но това едва ли е от значение.Та , от известно време започна да изключва газта и да си минава на бензин. Постепенно започна да е включва въобще , мига копчето и в момента , в който трябва да мине на газ , връща на бензин. До вчера , като го натисна на газ , поне мигаше и чувах клапана на бутилката и този на редуктора , вече не.Бях при газаджия днес , човека е разбирач , не е някой "любител" , но не можа да се "свърже" с компа на АГУ , а не да няма софтуер или нещо такова , настройвал я е той , но според него , компа е "умрял". Посъветва ме , да намеря такъв за проба , но нито знам къде , нито от кой.Компа е някакъв Пауър Джет...ще ме посъветва ли някой ... нещо ?

    #2
    Захранен ли е въпросния компютър? Проверихте ли бушони, куплунзи и т.н?бутона свети ли, филтрите как са?Кой е точния модел?аз имам всичко необходимо , за да се свържеш, мога да дам и софт ( ако ви трябва ).
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Alex_RT написа:
      Захранен ли е въпросния компютър? Проверихте ли бушони, куплунзи и т.н?бутона свети ли, филтрите как са?Кой е точния модел?аз имам всичко необходимо , за да се свържеш, мога да дам и софт ( ако ви трябва ).
      Той си е намерил проблема ама си трае!http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=126589
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар

      Working...
      X