Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газ Фиат Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газ Фиат Брава 1.6

    Здравейте, на Бравата газта е обикновенна и ми вади резход от 21 на 100. Едни казват, че е от това, други казват, че е от свещи и кабели. Кажете и вашето мнение като хора, които са имали, имат или са срещали такъв проблем. На какво може да се дължи този разход. Мотора е 103 к.н 1600 куб. 1996 год

    #2
    Настрой/смени си изпарителя. Ако е от свещи/кабели, колата няма да върви и ще гърми здраво.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      При мен разхода падна, след смяна на изпаритела с нов и поне след 500км като е разработиха мембраните като хората. Имах проблем и с работата на мотора на 2-3 цилиндъра и е оказаха студени спойки в симулатора на дюзите (от там пак ми бепе вдигнало разхода).
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        С тотално скапан изпарител Волтран моята Брава вадеше разход около 21-22 литра на 100. И аз като колегите съм за изпарител.
        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

        Коментар


          #5
          кола

          Виж да не излиза от някъде спукан-сцепен маркуч виж и изпарителя ква марка е ако може го оправи-настрой ако не нов
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Добре, а може ли да е такъв проблем, че газовата е обикновенна а колата е пълна инжекция

            Коментар


              #7
              Моята баба също е с обикновена АГУ с ламбда контол и ми дава смесен разход 11,5/100.Провери за пропуски на газта.

              Коментар


                #8
                denyo951 написа:
                Добре, а може ли да е такъв проблем, че газовата е обикновенна а колата е пълна инжекция
                Не, това няма нищо общо. Иди да ти я видят, каквото и да педполагаме все тая. Кога ти е слагана газовата, какво е сменяно, каква марка е?

                Коментар


                  #9
                  vnukata написа:
                  denyo951 написа:
                  Добре, а може ли да е такъв проблем, че газовата е обикновенна а колата е пълна инжекция
                  Не, това няма нищо общо. Иди да ти я видят, каквото и да педполагаме все тая. Кога ти е слагана газовата, какво е сменяно, каква марка е?
                  Купих я със газова уредба преди 1 година и ми казаха, че е сменяна скоро. По информация е Ловато.

                  Коментар

                  Working...
                  X