Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко помощ и съвети относно обикновенна газ на стило 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко помощ и съвети относно обикновенна газ на стило 1.6

    Здравей те колеги трябват ми малко съвети относно газова уредба за Стило 1.6.(знам че газов инжекцион е най добре но питам хората с обикновенната газова , как се държи колата ,средно какъв е разхода и какви са проблемите.Като за начало имам следните газови джаджи които работят и само трябва да ги монтирам (проблема ми е че нямам схема и не мога да си намеря,към следните компоненти имам бутилка на резервната гума на местото тръбите и пълначката
    Прикачени файлове

    #2
    забравих да кажа че и всички кабели са в мен

    Коментар


      #3
      Приятелски съвет:По-добре сложи газов инжекцион 2-а ръка отколкото да се мъчиш с тея емулатори.Ако трябва посъбери някой лев и тогава монтирай.Аз се занимавам с изработка на кабели за газови инжекциони, имам схеми, софтуеър и инструкции за какви ли не системи.Ако не греша стилото е с 2 сонди и не знам дали това е достатъчно за да тръгне колата на газ.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        точно това се чудех и аз за двете сонди но пък тук има хора на който сам и поставени такива газови уредби,но незнам защо всеки мълчи

        Коментар


          #5
          Само инжекцион, въобще не се занимавай с обикновената.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            това е ламбда контрол - слагай смела .... ако работи

            Коментар


              #7
              ламбда контрол е и емулатор на инжекциона,свалих ги от роувър 2000куб. които работеше до последно с тях само изпарителят е боклук но аз си имам ловато(електрическо) само не-знам как ще стане с 2-те сонди на фиата

              Коментар


                #8
                radoi4o11 написа:
                ламбда контрол е и емулатор на инжекциона,свалих ги от роувър 2000куб. които работеше до последно с тях само изпарителят е боклук но аз си имам ловато(електрическо) само не-знам как ще стане с 2-те сонди на фиата
                Свързваш първата сонда. Няма проблем поне при мен. И аз съм с две.

                Коментар


                  #9
                  Втората ламда сонда, ако изобщо е жива се изнася с гайка по навън и готово.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Напиши какви са цветовете на кабелите на ламбда контрола и ще ти кажа кой къде е.

                    Коментар

                    Working...
                    X