Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В.

    Здравейте!Нуждая се от помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В. и по- точно кой от проводниците на ламбда сондата трябва да срежа? От ламбда контрола излизат два проводника - лилав и сив. Не ми е ясно къде на сондата трябва да ги свържа? Колата е от подписа с две ламбда сонди.

    #2
    Re: Помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В.

    Hristo Dimov написа:
    Здравейте!Нуждая се от помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В. и по- точно кой от проводниците на ламбда сондата трябва да срежа? От ламбда контрола излизат два проводника - лилав и сив. Не ми е ясно къде на сондата трябва да ги свържа? Колата е от подписа с две ламбда сонди.
    Дай линк. На черния ти е сигнала.
    Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

    Коментар


      #3
      Re: Помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В.

      gaz написа:
      Hristo Dimov написа:
      Здравейте!Нуждая се от помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В. и по- точно кой от проводниците на ламбда сондата трябва да срежа? От ламбда контрола излизат два проводника - лилав и сив. Не ми е ясно къде на сондата трябва да ги свържа? Колата е от подписа с две ламбда сонди.
      Дай линк. На черния ти е сигнала.
      http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&...24019883876570Значи прекъсвам зелен проводник на 1-ви пин отговарящ на сигнала от сондата/черен/ и свързвам съгласно схемата от линка?Да уточня, че освен ламбда контрола, няма да има обикновено кранче /тройник/ към плочката....Притеснявам се, че е с две сонди!

      Коментар


        #4
        Re: Помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В.

        Hristo Dimov написа:
        gaz написа:
        Hristo Dimov написа:
        Здравейте!Нуждая се от помощ при свързване на ламбда контрол А.Е.В. и по- точно кой от проводниците на ламбда сондата трябва да срежа? От ламбда контрола излизат два проводника - лилав и сив. Не ми е ясно къде на сондата трябва да ги свържа? Колата е от подписа с две ламбда сонди.
        Дай линк. На черния ти е сигнала.
        http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&...24019883876570Значи прекъсвам зелен проводник на 1-ви пин отговарящ на сигнала от сондата/черен/ и свързвам съгласно схемата от линка?Да уточня, че освен ламбда контрола, няма да има обикновено кранче /тройник/ към плочката....Притеснявам се, че е с две сонди!
        Вържи го на първата. А защо не си с ГИ.
        Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

        Коментар

        Working...
        X