Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

темпра придърпва на газ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    темпра придърпва на газ.

    Колеги сложих нов изпарител ферони електрически и колата върви доста работи идеално ...само при плавно подаване на газ спира за момент на 2800 и 2300 оборота..и не знам кой винт да бутна..настроена е от мен ..от месинговото регулирам оборотите и са екстра...този от страни пластмасовия съм го развил повечко защото по хубаво се набира ...
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Колеги върви фиатката обаче ми даде 15-16 na 100 , пробвал съм я по два начина на настройка и пак толкова ... възможно ли е да дигне толко разхода ако се кара на 65=70 градуса работна температура ?
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Ако я караш само на къси разстояния в града, няма какво да се учудваш, особено, ако още студена прехвърляш на газ. Може да пробваш, да си навиеш малко винта на маркуча, от изпарителя към колектора.
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        kal0yanch40 написа:
        Ако я караш само на къси разстояния в града, няма какво да се учудваш, особено, ако още студена прехвърляш на газ. Може да пробваш, да си навиеш малко винта на маркуча, от изпарителя към колектора.
        малко я държа на бензин да ти кажа ,2-3 минути и я обръщам и я карам 4-5 км и я гаса ... а остава ли я да загрее на 80-90 като тръгна от термостата пак спада на 70 градуса температурата .... лятото ми даваше 11 , сега 15 с нов изпарител ама явно си е от това че е студена .ДАНО! благодаря колега , ще сменям термостата скоро и ще я засека на по дълго дано даде 11-12
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Първо,че я караш на къси разтояния и е студена.Второ,че новия изпарител му трябва определено време,за да му омекнат мембраните.Трето-не знам

          Коментар


            #6
            willow75bg написа:
            Първо,че я караш на къси разтояния и е студена.Второ,че новия изпарител му трябва определено време,за да му омекнат мембраните.Трето-не знам
            това с мембраните е така със сигурност защото студена ем не върви добре ем не набира много много плавно ,загрее ли хубаво да я покарам върви екстра ама тя тъкмо загрее и аз стигна и я загаса :D
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар

            Working...
            X