Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колега с кабел за да прочетем един Фобос?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега с кабел за да прочетем един Фобос?

    Здравейте, колеги. Бях при едни газаджии днес, сменихме рейката, уж след това щяха да настроят инжекциона, т.к. не е настройван от както е сложен(55к км), както и да оправим това, че на копчето не показва колко газ има. Направиха се на интересни, че не могат да прочетат компютъра, то наистина не се свърза, обаче скоро го чете друг газаджия, така че...както и да е. То си е така от самото начало. Май е забранено софтуерно+ че отзад при сондата няма буксичка, но окабеляване има. Идеята ми е, някой колега ако има кабел за Фобос(Easy/Fast gas) да я прочетем някой свободен ден и да го разрешим софтуерно това, барем тръгне, пък и да видим как са настройките, че ми се струва, че повечко харчи. Бира ще черпя на корем, че ми писна от некадърни газаджии. Коскоджамити сервиз не може да се свърже с фобос?!?!

    #2
    Уточни с кой Фобос си, както и кога е инсталиран. Ако знаеш сервиза с коя версия на софта се е закачил също няма да е лошо .Аз по чисто географски причини няма да мога да ти закача колата, но правя такива кабели и мога да ти дам насоки и софт как да се свържеш . Остава да намериш кабел само.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар

    Working...
    X