Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

газови бутилки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    газови бутилки

    Има ли разлика между газова бутилка за инжекцион и обикновена газ. Благодаря Ако е нещо по сондите могат ли да се сменяват тези неща ?
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Re: газови бутилки

    AthlonXP написа:
    Има ли разлика между газова бутилка за инжекцион и обикновена газ. Благодаря Ако е нещо по сондите могат ли да се сменяват тези неща ?
    Какъв тип е ГИ?ГИ с течна фаза имат една ел. горивна помпа към бутилката и е възможно бутилката да се отличава с нещо спрямо нормалните бутилки за ГИ и обикновена газова.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Re: газови бутилки

      Stefanaki написа:
      AthlonXP написа:
      Има ли разлика между газова бутилка за инжекцион и обикновена газ. Благодаря Ако е нещо по сондите могат ли да се сменяват тези неща ?
      Какъв тип е ГИ?ГИ с течна фаза имат една ел. горивна помпа към бутилката и е възможно бутилката да се отличава с нещо спрямо нормалните бутилки за ГИ и обикновена газова.
      най-обикновения газов инжекцион (и евтин )
      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

      Коментар


        #4
        Както спомена по-горе колегата единствено ГИ течна фаза има помпа в бутилката или мисля до сондата беше.Всички останали ГИ и АГУ нямат претенции какви бутилки сухраняват горивото.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Както спомена по-горе колегата единствено ГИ течна фаза има помпа в бутилката или мисля до сондата беше.Всички останали ГИ и АГУ нямат претенции какви бутилки сухраняват горивото.
          благодаря
          мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

          Коментар


            #6
            Бутилка с помпа.
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Мерси за полезната информация! Винаги съм се чудел и аз.

              Коментар


                #8
                ivanjordanov78 написа:
                Мерси за полезната информация! Винаги съм се чудел и аз.
                Защо се мъчите да се чудите като може да накарате google да се чуди :D
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X