Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кадърен газаджия във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кадърен газаджия във Варна

    Здрасти,колеги и градски!Търся човек,работещ с ГИ . AG .изпарител tomasetto ,AG рейка,карам ulysse 2,0 i и имам много ядове с туй газово,даже незнам дали е подходящо за тази кола.Разход градско 21 газ, ме убива.Газовото е още в гаранция,то бяха настройки,то бяха чудеса,то грешки чистихме , ама не.Днес ,май и бензиновата помпа умря и имам едни съмнения,че не се изключва при работа на газ.Дано ме насочите към точния човек.Всички идеи са добре дошли.
    Fiat Ulysse 2.0 S

    #2
    Кой двигател е това с турбото ли?Ако е така наистина е труден за газификация и има много тънкости.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ами като е в гаранция газовата или този който е взел парите да си я оправи гаранционно или да я свали и да върне парите!
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #4
        Бензиновата помпа при мен работи и когато съм на газ!
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #5
          Без турбо 121к.с. лошото е че,30 пъти поне,сменяхме настройките и разхода е голям.Затова мисля,че не пасва това газово на тази кола.Или компютъра на газовото?Когато я карах от Германия сметнах 7/100 бензин извънгр. сега за 20лв. газ минах 72 км.градско,като поне 8 км. са на бензин.Е, няма такова животно ..... и това от слагането на газ,до сега.С някои настройки смъкнахме на 15 извънгр.Та,ми трябва компетентно мнение.Колеги с такива коли имат разход 10/12/14 градско
          Fiat Ulysse 2.0 S

          Коментар


            #6
            sunman1972 написа:
            Без турбо 121к.с. Колеги с такива коли имат разход 10/12/14 градско
            На този двигател с това купе му дават 13,2 на 100 градско по заводски данни така ,че няма как да постигнеш 14 на 100 градско на газ.Аз съм с по-мощния мотор с турбото и отдавна съм спрял да засичам разход градско.Докарвам го на около 17 на 100 .Това не е автомобил за градско каране.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Да не те отчайвам ама досега не съм случил на кадърен газаджия във Варна. Говоря специално за монтаж на газово на Фиат Брава 1.4mi. В първия сервиз след разход 20/100 градско и хиляди настройки вдигнаха ръце от мен,свалиха го и ми върнаха парите. След една година каране на Бензин реших пак да сложа газово . Този път в по-добър сервиз. В началото разхода беше 14/100 градско . След месец каране рязко скочи на 16.после на 18 и накрая 20 .минах на бензин. Ходих при още 2-3 сервиза които я свалиха на 16-17 /100. Накрая последва обява в Интернет и продажба. Минах на дизел и съм много доволен . Разход и динамика в пъти превъзхождащи пропана. Цял живот съм карал десетки коли само на пропан и метан, но като се качих на дизела разбрах колко години наред съм се наказвал с тази газ. То не бяха кабели свещи настройки менене на обороти замъзване на изпарител .мъките по елконите. И реплики от газаджии- Първо я оправи на бензин и после ела при мен. Трупане на грешки и т.н. Не на последно място неизползваем багажник и големи мъки при изпреварване на тир. От 5та 4та че на 3та. Колко мъка има по този свят. Икономията е майка на мизерията.А то какво се получава като дръпна чертата за газ бензин на100км. И сега за дизел на 100км. Ми излиза 1 към1 от към пари на бензиностанцията.Ама едното беше 112 нютонметра а дизела 255 нютонметра.
              Fiat Stilo 1.9JTD Multiwagon 115кс 2004г.

              Коментар


                #8
                sunman1972 написа:
                Без турбо 121к.с. лошото е че,30 пъти поне,сменяхме настройките и разхода е голям.Затова мисля,че не пасва това газово на тази кола.Или компютъра на газовото?Когато я карах от Германия сметнах 7/100 бензин извънгр. сега за 20лв. газ минах 72 км.градско,като поне 8 км. са на бензин.Е, няма такова животно ..... и това от слагането на газ,до сега.С някои настройки смъкнахме на 15 извънгр.
                Недей да сравняваш Германските бензин и газ с нашите.Засечи първо колко ти е разхода на бензин извънградско и градско.След това засечи разхода на газ при същите условия и начин на шофиране.Всичко това да стане с Български бензин и газ.Ако разхода на газ е не повече от 15-20% по-висок от този на бензин то газаджията си е свършил работата.
                OVB X18XE1 седан+ГИ

                Коментар

                Working...
                X