Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно новото ФИАТ БРАВО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    S_BANKOV написа:
    FIATIST написа:
    Колеги все пак да попитам понеже чух различни мнения. Всъшност знае ли някой докога ще продължи производството на Фиат Браво? Модела излезе през 2007 г. После има някакво обновление през 2011 г., но като, че ли е само на интериора не е фейслифт.
    Всъщонст се носи слух че от март 2014год. слиза от конвейра.
    Ако информацията, която е имаш е вярна и щом ги разбираш тези неща тогава може ли да ми кажеш как стоят нещата и по същия въпрос с FIAT QUBO?
    sigpic

    Коментар


      #32
      Нямам никаква идея за грозното патенце до кога ще го правят.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        FIATIST написа:
        S_BANKOV написа:
        FIATIST написа:
        Колеги все пак да попитам понеже чух различни мнения. Всъшност знае ли някой докога ще продължи производството на Фиат Браво? Модела излезе през 2007 г. После има някакво обновление през 2011 г., но като, че ли е само на интериора не е фейслифт.
        Всъщонст се носи слух че от март 2014год. слиза от конвейра.
        Ако информацията, която е имаш е вярна и щом ги разбираш тези неща тогава може ли да ми кажеш как стоят нещата и по същия въпрос с FIAT QUBO?
        Здравей колега,вчера купих едно такова Браво, от 2008 1,4 Т джет 120 к.с. с ГАЗ на Ловато. колата е на 119 000 км оригинални км, от гараж на Фиат. Направихме тест драйв с хората от гаража , и колата си беше супер. добра динамика, доста екстри, красив външен вид, и т.н. Те първа ще гледам разход и т.н. На газ ми казаха ,че гори 8/100км. което за тук ( Белгия) си е супер..щото газта е 52 цента на литър. Бутилката беше полска, всичко друго на Ловато. Доста ми се стори пъргава с 4 човека вътре. аз карах колата и съм 83 кг. момчето до мен беше също 83кг отзад имаше едно момиче 55кг да речем и едно момче около 75кг. управлението си е типично италианско...директно, по спортно ориентирано, позицията зад волана също е добра, настройката на седалката също ( кожен салон ) . голям преден прозорец с добра видимост. Сравнително обезшумена. И за мен доста добрите плюс точки: темпомата, ел пакета , многото Аirbag-а, bluetooth за телефона, USB, CITY за за сервото. На 6та предавка на 120 на магистрала беше доста разтоварена мисля на 2,850 2900 об./мин. Само ми е любопитно дали този малък двигател 1,4 ще има дълъг живот, примерно над 200 000км .при нормално каране и редовна поддръжка.Дано съм ти помогнал с нещо. ))
        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

        Коментар

        Working...
        X