Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем със зареждането на фиат типо 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем със зареждането на фиат типо 1.6

    Здравейте искъм да попитам за този сложен проблем на моето типо от 2 дни съм му сменил цялата плочка със четките и релето нови комплект проверил съм жиците на акумолатора всичко е тип топ а лампата на таблото ще се пръсне да свети замервам го с мултицета показва ми че хвърля 14.18 волта от към акумолатора смених и ремъка пак сащото как трябва да постапя в този случай незнам моля за помощ ако може !!! Колата патува всеки ден по 50 км ходя на работа с нея вече два дни и не ми е паднал акумолатора .

    #2
    Вероятно нямаш проблем с зареждането а с лампичката.. Не може тока да се губи във въздуха.. както го обесняваш

    Коментар


      #3
      Лампичките се базикат ,щом зарежда при мерене е добре ,и моята свети като я запаля някой път и после спре ,а всичко си зарежда как си трябва
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        за фиата зареждане

        благодаря ви за информацията колата си върви още с пълен акумолатор да предположим че лампата е за хвърляне, стартера ще се прасне от сила само да не го презареди че да се пръсне от зареждане благодаря ви много колеги ако ви дойде нещо друго на ум може да го споделите до писане

        Коментар

        Working...
        X