Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно палене и забиване на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно палене и забиване на бензин

    Здравейте! Става въпрос за бравата от подписа ми, която се кара основно на метан. Проблемът е, че когато е студена не иска да запали на бензин от първия път, трябва да въртя поне 2, а понякога и 3 пъти. Освен това на бензин се получава едно забиване на предницата в ниските обороти /до 2000 и малко отгоре/, след като влезе в обороти си върви вече почти прилично. Така е от доста време вече, но ми се ще да я направя и на бензин всичко да е ок. Само да спомена, че преди около година е сменена бензиновата помпа и бяха изчистени дюзите, но ефект нямаше. Но на баща ми не му пукаше особено, след като я кара само на метан. Питането ми е какво да погледна и какво да правя? Едва ли има нужда от повторно чистене на дюзи, след като това не даде резултат. Има ли вероятност да е от адаптацията, тоест да разкачвам акумулатора и да пробвам да обуча компа /поне това горе долу разбрах от прочетеното/. Благодаря на всички предварително.
    Fiat Brava ELX 1.6 16V 1998 г.

    #2
    Бензиновата помпа нова ли беше или втора употреба? Горивния регулатор проверяван ли е? Мерено ли е налягането на бензина?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      Бензиновата помпа нова ли беше или втора употреба? Горивния регулатор проверяван ли е? Мерено ли е налягането на бензина?
      Бензиновата помпа беше нова. Горивен регулатор и налягане на бензина не са мерени.
      Fiat Brava ELX 1.6 16V 1998 г.

      Коментар


        #4
        С пластмасов или метален колектор си? С кой компютър си IAW1F или IAW49F?
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар

        Working...
        X