Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

хидравлична рейка за марея 1,6 16 в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    хидравлична рейка за марея 1,6 16 в

    Здравейте колеги може ли да попитам дали са еднакви рейките на бензиновите и дизеловите мареи благодаря !

    #2
    Re: хидравлична рейка за марея 1,6 16 в

    FQT написа:
    Здравейте колеги може ли да попитам дали са еднакви рейките на бензиновите и дизеловите мареи благодаря !
    Здравей и добре дошъл във форума! Рейките са еднакви както на бензиновите така и на дизеловите. Решил си да купуваш втора ръка рейка ли?
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      #3
      няма какво да решавам , принуден съм е стига да намеря на цена която мога да си позволя естествено

      Коментар


        #4
        нестава ли твоята с рециклиране? Аз моята съм я рециклирал и вече над 20хил. съм минал.
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          #5
          20к км. много ли са? Според мен са точно нищо. Ако рециклиранат ще издържи около 30к... по-добре нова.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Synthy написа:
            20к км. много ли са? Според мен са точно нищо. Ако рециклиранат ще издържи около 30к... по-добре нова.
            Абе, я си намери читава втора употреба за 50лв. и не се занимавай с глупости, само я огледайте внимателно, цената на нова е като за още една кола, рециклирана е от 150 до 250лв.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Synthy написа:
              20к км. много ли са? Според мен са точно нищо. Ако рециклиранат ще издържи около 30к... по-добре нова.
              Ами зависи колко се кара: някой за 5 години не минават толкова, а аз съм ги минал за 1г.6м. А и го написах информативно. И я кажи колко струва новата като даваш съвет. На мене рециклирането ми излезе с монтаж и демонтаж 250лв.
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #8
                z_sutrov написа:
                Synthy написа:
                20к км. много ли са? Според мен са точно нищо. Ако рециклиранат ще издържи около 30к... по-добре нова.
                Ами зависи колко се кара: някой за 5 години не минават толкова, а аз съм ги минал за 1г.6м. А и го написах информативно. И я кажи колко струва новата като даваш съвет. На мене рециклирането ми излезе с монтаж и демонтаж 250лв.
                много и не си заслужава, още повече че ще е рециклирана от завода производител.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Аз знам, че е много и въпроса беше малко риторичен. Исках колегадата със съвета за нова да ми отговори. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    400лв Едно е да е рециклирана в гаража, друго е да е рециклирана в завода. За мен лично има раазлика. И ако след 20-30 000км (аз пък 30 000 навъртам за под една година :P ) ще трябва пак същата операция.. аз съм ЗА нова, или здрава употребявана.
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      здравейте колеги смених я и сега тече от другата страна и съм леко каано бясен ,оне ден вземах от един кранист 20л масло и докато свършат ще решавам на ново какво да правя

                      Коментар


                        #12
                        Ако наистина рейките на всички мареи са еднакви, имам здрава и не течаща рейка от 1.8 16V - 1997 година. Поне докато аз съм я карал 4 години, не е текла. Демонтирана е от старата ми ударена мареа. Намира се в Шумен. Ако проявяваш интерес, пиши на ЛС.

                        Коментар

                        Working...
                        X