Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със фиат браво ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със фиат браво ХГТ

    Здравеите колеги имам много странен проблем с моя фиат браво 2.0 20в вис вчера си смених маслото филтритите и си махнах спортния филтьр и сложих оригиналната кутия и реших да се поглезя и си купих нови свещи денсо иридиум ик20и сега колата не само че е спьната много но и като спра на място осещтам как под мен колата леко се тресе даже като натискам спирачката на място осещтам как педала трепери и не мога да разбера какьв е проблема моля помогнете ако има някои запознат с този проблем Благодаря предварително

    #2
    Генерацията как е, след спортния филтър дебитомера чистен ли е, какъв панелен филтър сложи, има ли дунапрен или нещо подобно на него?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      нещо ти прекъсва единия цилиндър майда не си направил нещо като си сменял свещите
      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
      FIAT Punto sx 75 '94

      Коментар


        #4
        Здравей колега! Провери бобините дали работят всичките. Възможно е след монтажа нещо да не е сглобено както трябва. Ако преди интервенцията колата е работила нормално значи причината е там където е пипано.
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          еми днес като я запалих го нямаше този проблем даже маистора ме накара да я режа известно време уш да почне да прави така но тя на почна вьзможно ли е нещо да се е нагодило и вече да е на ред или да чакам отново проблеми с това защото това не ми се струва нормално а какьв филтьр са сложили не знам но не е такьв за 5 лева защото с отстьпката ми излезе 46 лева вьздушния филтьр а относно дебитомера имам опасения че се е прецакал от спортния филтьр понеже само като раскачих дебитомера колата вьрвеше повечеако някои има идеи какво да правя моля да помогне понеже си я карам на бензин и знаете колко много гори едно ХГТ и искам поне за расхода си да вьрви прилично а то го няма хич в момента

          Коментар

          Working...
          X