Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Силно бучене пунто 1.1-1996г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Силно бучене пунто 1.1-1996г.

    здравеите колата ми е фиат пунто 1.1-1996г. бензин .Проблемат е следния..Наскоро ми се случи нещо неприятно ,блокира ми предно дясно колело ,гумата почти не се въртеше,както и да е отидох на работа като пипнах колелото беше горещо.понеже работех доста на около 50 километра от там където живея се обадих на един приятел механик и той ми каза да си взема вода за всеки случай и да проверявам на всеки 20 километра.След като си тръгнах на първите 20 километра спрях защото имаше адско триене ,но ужас запалих си цигара от диска направо така се претисних ,че му сипах вода имам газова бутилка пълна от зад и пожарогасителя ми е формален само за пред полицията .напраих грешка знам обаче нямах избор.после минах другите 30км и пак спрях и пак сипах вода.на следващия ден я закарах на майстор смнени спирачен апарат,накалдки,маркучи всичко беше изгоряло,попитах го защо не е сменил и дисковете може да се закалил и деформирал.той каза ,че всичко е наред били опасни тези къде са на дупки те са деформирали,както и да е от няколко дни има силно бучене в купето незнам от къдее значи до 40километра не се чува нищо ,на 60 почва леко да бучи след 60 до към 100 имам чувството ,че ми трябват антифони.касетофона на макс не мога да чуя направо ужас.на завой не праи проблеми .само на прав път .интересува ме от къде може да е този шум много ме претиснява ,преди 3 месеца ми болкира задно дясно колело ,беше се отлепило феродото от челюста за малко да се утрепя толва лошо се завартях.ако случаино е лагер как мога да разбера ,какво трябва да направя.да допълня само че,несам си сменял маслото на скоросната коутиа от доста време да ли нещо от скоростите да е малко трудно се вклучват."МОДЕРИРАНО" 1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. "Модераторски екип на fiat-bg.org"

    #2
    Много си го прегрял сега и лагер ще сменяш.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Много си го прегрял сега и лагер ще сменяш.
      добре как да разбера ,че е лагер някаква проба.във смисъл колеги казват ,че на завой требва да бочи а моята не го прави .как да разбера акое елагер ,кой точно е ако случайно нее този макар ,че аз във него се съмнявам какво става,кои знае колко е скъп

      Коментар


        #4
        Лагер предна главина 25-30 лв.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Лагер предна главина 25-30 лв.
          нова или втора рака.а вапроса ми беше имали някакъв начин каде да разбера дали наистина идва от там бученето

          Коментар


            #6
            stiliqn написа:
            Tornado написа:
            Лагер предна главина 25-30 лв.
            нова или втора рака.а вапроса ми беше имали някакъв начин каде да разбера дали наистина идва от там бученето
            ЛАГЕР е и то на блокиралото колело което ти е било . Не му мисли сменяй го. Готви 50 лева 20 за лагер и 25 за смяната ...и си пич и при мене беше така след 80 км се чува виене ...Ама твоя яко е заминал щом не се трае ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X