Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 2.0 20V Проблем във вървежа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 2.0 20V Проблем във вървежа

    И така имам калата от година и малко подържам я доста прилично и от около 4-5 месеца не е това което беше.Спря да върви, пълни со оборотомера доста бавно а след 150 определено започва една голяма мъка.Сменял сам ангренажа и ме посъветваха да ми погледнат дали е зацепен правилно,отидох и сичко беше наред с пети ми го провериха.Питаха ме за разхода мисля че си е нормален 10-12 градско и ми смениха се пак свещите колата пак си е толкова зле.Ходих на 4 различни диагностици и по тяхните думи сичко е наред и ми казаха че остава да е нещо механично или запушено гърне.Ходих да гледат и гърнетата казаха че били и те наред.Доста разправия от "разбирачи" та мисълта ми е колеги някои от вас да даде съвет за качествен сервиз в София и се пак ако на някои му се е случвало да сподели... Мерси предварително!

    #2
    Фиат Браво 2.0 20V Проблем във вървежа

    Почисти дебитомера
    skype pe6_oo Марин

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Браво 2.0 20V Проблем във вървежа

      ppero написа:
      Почисти дебитомера
      Добър съвет,но си намери спрей за тази цел,или чист спирт,за да не го прецакаш.

      Коментар


        #4
        Със спирт няма да стане, трбява ти разтворител, аз с успех ползвам ацетон и дори лакочистител, но само потапям или го пръскам НИКАКВО БУТАНЕ по термосъпротивленията
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Износени разпределителни валове на това залагам аз
          Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

          Коментар


            #6
            Компресията как е, на колко км. е мотора, да не би вече да си му е дошло време за ремонт, което не го пожелавамна никой.
            punto HGT

            Коментар


              #7
              motora si e dosta zapazen ne e samo moe mnenie a na dosta hora na 150 000realni km kolkoto i sme6no da zvu4i sa realni a problema si ostava neqsen ....Писането на КИРИЛИЦА във форума е задължително!Модераторски екип

              Коментар


                #8
                Гледам си в Младост, ако имаш желание пусни едно ЛС. Може пък да видя нещо което да причинява проблема.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  и аз имах този проблем опитах се да почистя дебитомера но никакъв резултат .. най-добрия вариянт е вземи си един нов за 200 лв защото не е гаранция че ще се оправи като се почисти

                  Коментар

                  Working...
                  X