Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лек мирис на бензин и изключване на пистолета при зареждане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лек мирис на бензин и изключване на пистолета при зареждане

    Здравейте от около 2 седмици притежавам Fiat Punto MK2 1,2 60к.с.Забелязвам лека миризма на бензин в багажника и задната част на купето, от страната на резервора. Миризмата се засилва след подаване на повече газ (по-бързо тръгване, тръгване в наклон и т.н. и все в движение). Понякога се усеща и отпред, но не винаги.Колата е зареждана само веднъж (от 1/4 до 1/2) за сега и ми направи впечатление че пистолета изключи около 6-7 пъти. Зареждаше я един приятел, а не служител на бензиностанцията. Днес като сменяха гумите видях, че отдолу под задната седалка (отвън, не вътре в купето) има една черна пластмаса можеби, по която е имало течове (стари или нови немога да определя ). Като се наведох от там понамирисваше. Утре ще направя снимки ако мога де, да публикувам. Около капачката на резервоара е сухо.Разхода на гориво е нормален.Четох, че се сменят маркучите на бензиновата помпа, понеже се напуквали и няма течове, но има изпарения и реално те се усещат.Имате ли идея от какво може да е или поне сервиз където да я закарам да я вдигнат за оглед За предпочитане е района на Младост, Ст. град, Дървеница, Дианабад. Наблизо ми е D&N Сервиз - до бизнес парка, но незнам как работят.Искам да попитам и къде могат да ми почистят стъклата на фаровете, че стоят леко като почернели.Благодаря предварително.

    #2
    За тези, които имат подобен проблем. Миризмата идва от кошничката на бензиновата помпа. Сменена е с нова.

    Коментар

    Working...
    X