Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обем на резервоара на Brava ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обем на резервоара на Brava ?

    Здравейте, нещо не успявам да открия колко е капацитетът на резервоара на Brava (1.4, 12v). Също така се интересувам и при какво количество светва жълтата лампичка, т.е колко е резервата. Благодаря ако някой може да помогне.
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    #2
    Обема на резервоара ти е 50 литра,но резервата не знам точно колко е,при мен е 10 литра(имам Браво 1.6),може би и при теб е толкова.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      ivailo rachev написа:
      Обема на резервоара ти е 50 литра,но резервата не знам точно колко е,при мен е 10 литра(имам Браво 1.6),може би и при теб е толкова.
      На Бравото също ли е 50л. ?
      Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

      Коментар


        #4
        Обема на резервоара го пише в т.W на големия талон

        Коментар


          #5
          Pavkataa написа:
          ivailo rachev написа:
          Обема на резервоара ти е 50 литра,но резервата не знам точно колко е,при мен е 10 литра(имам Браво 1.6),може би и при теб е толкова.
          На Бравото също ли е 50л. ?
          Да на Бравото също е 50 литра,то всъщност всички са 50 литра,вече от 1.8 нагоре + дизелите резервоарите им са по 60 литра.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Pavkataa написа:
            ivailo rachev написа:
            Обема на резервоара ти е 50 литра,но резервата не знам точно колко е,при мен е 10 литра(имам Браво 1.6),може би и при теб е толкова.
            На Бравото също ли е 50л. ?
            Bravo/Brava/Marea 2.0 20V, TD75/100/125, JTD100/105/110 са с 60л. резервоар, принципно резервата е 7л.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              batproho написа:
              ...Marea... JTD105... са с 60л. резервоар, принципно резервата е 7л.
              На мойта Мареа в големия талон т.W пише - 63л.

              Коментар


                #8
                На моя голям талон на т.W няма нищо, т.е има ***. Иначе и аз стигам до извода че е 10л. резерва, защото сипах към 26л. бензин, с тях съм минал досега 160 км, смесено каране. и светна лампата. Още не е паднала докрай стрелката, малко над делението е, но свети лампата. Предния път бях засякъл разхода към 10/100, което като цяло си мисля, че е множко :/
                Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

                Коментар


                  #9
                  Прикачени файлове
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар

                  Working...
                  X