Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРЕПЪЛНИХ СИ РЕЗЕРВОАРА И ЗАПОЧНА ДА ТЕЧЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Forsaken написа:
    Според мен ти се е разсъхнало уплътнението на капака на резервоара и от там прелива. Ще тече, докато бензина не падне под това ниво. На мен ми се случи, и тъй като не можах да намеря ново уплътнение, вече не пълня резервоара до горе! Това е най-лекото, с което можеш да се разминеш. Дано да е това!Успех!
    ем да дано да е нещо такова,но интересно за6то чак сега така протече като всеки път горе долу така я пълня и лошото,че мръдна стрелката а пак капи :DИначе преди като я пълня само съм забелязвал,че мирише на бензин вътре и мръдне ли стрелката спира да мирише

    Коментар


      #17
      Изчакай я да мръдне още малко. При движението на автомобила вътре бензина се "пличка" и може да е необходимо да падне още малко нивото, за да спре да капЕ.
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #18
        Forsaken написа:
        Изчакай я да мръдне още малко. При движението на автомобила вътре бензина се "пличка" и може да е необходимо да падне още малко нивото, за да спре да капЕ.
        Еми и аз си мисля,че ще спре,но се чудя от какво е и дали да го разглобявам тоя резервоар. Страх ме е ако го разглобя,че ще вземе да се обърка нещо и да стане по зле :Д смисъл чудно ми е дали е спукан или е някое оплътнение

        Коментар


          #19
          moniii написа:
          за6то чак сега така протече като всеки път горе долу така я пълня и лошото,че мръдна стрелката а пак капи :D
          Капи портокал?
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар

          Working...
          X