Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVO Mени си оборотите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVO Mени си оборотите

    Здравейте днес както си карам на газ колата почна да държй високи обороти 3000-4000 пускам на бензин и почват да играят нагоре надоло 800-2000 постояно.Оставих я така за 2часа да истине паля на бензин даржи 1000 следмалко мръднах малко напред и пак същата история от какво може да е ? КОЛАТА Е FIAT BRAVO 1,4 12V

    #2
    като за начало виж да нямаш скъсан маркув за вакума около моното и после направи една диагностика защото оборотите може да играят от много нещааз залагам на ТПС
    Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

    Коментар


      #3
      за оборотите

      и аз имах подобен проблем преди време. оказа се че едно от маркучртата ми се е напукало и оттам влизаше въздух и вдига обороти. смениха ми го и ми почистих стъпковия мотор и сега е ок с оборотите

      Коментар


        #4
        Понеже си с моноинжекция на Бош първото,което трябва да направиш е да си откачиш акумулатора,че компа да си изтрие грешки и сигурно ще се оправи.Този проблем го имах една камара време на бившия ми Сеат,заради грешки от Ламбда сондата,когато е на газ колата,нямаше емулатори и трупаше постоянно грешки колата.А ако от това не се оправи,тогава ще се мисли дали да се прави основен ремонт,че при такива темите ще се стигне и до такива мнения .Но ако е се оправи след това,наистина послушай на колегата съвета и потърси някъде спукан вакум.
        FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

        Коментар


          #5
          аз пък бих се обзаложил че е запушена картерна вентилация която е направила въздушния филтър на подметка.От кога не е сменян въздушния филтър?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X