Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ за фиат типо 1.6 карбуратор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ за фиат типо 1.6 карбуратор

    Здравейте от 3 седмици имам следния проблем като върви колата по гладък път не се чува нищо по принцип на наи малката дупка потрепва и се чува едно потроване което немога да го остановим 3 ма души ве че 2 дена като имаме на предвид че колата по ходова част е бетон значи съмненията ни бяха за тампон на скоросната кутия или потропването идва от към реиката а тя е сменена в идеалното си състояние с стенд и се чудим какво може да е някакви предположения за това състояние а всъщност се чува тропането като се кара по цялата предница все едно бие на желязо Благодаря ви предварително !!!

    #2
    Тампоните на стабилизиращата щанга погледнахте ли ги?
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      Колега и аз го имам тоя проблем и е от тампона на кутията.При движение по павета,дупки и то не всякога ами от време на време.Все още чакам да се постопли и да го сменя
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Благодаря ви за мнението и за помоща а да си имате на идеа за колко пари може да се вземе и от каде по точно някои склад за фиат в пловдив доколкото тропането при мен е постоянно и много жестоко сменяйте навреме да не стигате до моето положение

        Коментар

        Working...
        X