Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам едно питане за паразитната ролка на фиат браво хгт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам едно питане за паразитната ролка на фиат браво хгт

    бравото е с двигател 182В7000 155коня интересува ме как изглежда ролката ако може някой да ми покаже със снимка че сменям три вече за два месеца и то на скф и все се сасипват а никаде няма криво или нещо да не е наред.ролката се намира от вуншната страна и е на хидравликата.Показвам ви и двата вида които предлагат аз съм взимал само тая без болта до момента.
    Прикачени файлове

    #2
    вземи си друга марка и ще се оправи а иначе как изглежда няма значение стига размера да е еднакъв

    Коментар


      #3
      вчера пробвах с ина и тоя пук за един ден просфири и като мина през локва и спира това според мен е че е суха от вутре и няма грес но незнам несъм профисионалист в рая насока само предполагам ама проблема си ми остава което е много неприятно

      Коментар


        #4
        Да не ти е ужасно пренатегнат ремъка?
        Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

        Коментар


          #5
          не и в това се съмнявах но нее със сигурност нее разболяхсе от ядове с тая ролка вече

          Коментар


            #6
            проблема е решен вече

            Коментар


              #7
              Късно виждам темата.Кажи как оправи проблема,предполагам че не е от ролките.П.П.Недялко за сведение само SKF е една от най-добрите фирми произвеждащи ролки.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                еми сложих ролката с капачката на която сложил снимка и от тогава няма проблем с ролката ама пък ремъка ме тормози пък сега сменях го вече пет пъти през един месец .

                Коментар


                  #9
                  SKF е водеща фирма но ако не е менте! Виждал съм тяхно производство с китайски лагер вътре, закупена от официален представител. Не е здала богу дух, но аз подхождам по различен начин.......Тази кола има ли обтяжен механизъм или се обтяга ремъка на ръка?
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    Обтяга се на ръка

                    Коментар

                    Working...
                    X