Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бравото спря да пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бравото спря да пали

    здравейте колеги няколко дена не бях палил колата и днес реших да я покарам малко,но тя запали за няколко секунди и изгасна сама оставих я малко около час и пак същото,на скорост я пробвах само на трета се мъчи да припали но до там,проверих датчика на коляновия вал той си работи пробвах го със датчик от друго браво работещо и пак не иска да запали,помпата поткачва бензин има искара има и не знам къде да погледна вече

    #2
    Свещите мокри ли са? Бензин има ли в резервоара? Регулатора на горивната рейка може да създава ядове, искрата да е слаба, бензин да няма (опитът показва да не се доверяваш на стрелката, ако има малко бензин!)
    ex Punto '95 1.1
    Lancia Y 1.1
    Bravo HGT 2.0 20V
    Supermoto!

    Коментар


      #3
      бензин има,свечите са мокри искра има много добра,този регулатор къде се намира точно на рейката,защото аз миналата седмица я свалях да чистя дюзи и след ремонта колата си вървеше,до днес,

      Коментар


        #4
        От дясната страна на рейката. И от него би трябвало да излиза вакуум към дросела, ма не си писал какъв е двигателя, освен, че е бензинов.
        ex Punto '95 1.1
        Lancia Y 1.1
        Bravo HGT 2.0 20V
        Supermoto!

        Коментар


          #5
          1.6 16в 97 година,разбрах за какво ми говориш там всичко е наред мисля,защото като я карах преди няколко дена нямаше проблеми,може ли някъде да е получила конденз ,защото последно като я карах беше студено и чак днес по топло реших да я паля,нямам газ само на бензин карам

          Коментар


            #6
            ангренажа здрав ли е ? да не е прехвърлил зъби, колко време работи преди да загасне

            Коментар


              #7
              карах 10 15 км и нямах никакви проблеми до днес,днес запали точно 2 пъти за по няколко секунди и на скорост препалваше

              Коментар


                #8
                агренажа

                +1 провери как е агренажа
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар


                  #9
                  ще го видя утре но не вярвам да е от там,от стоене на място ли да ми направи проблем,при условие че последно нямаше никавки проблеми

                  Коментар


                    #10
                    Дай няколко пъти на контакт и пробвай да запалиш, засмукала е въздух, провери маркуча на излишния бензин дали е сух, ако е, търси проблема по горивопроводите и регулатора
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X