Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ

    ПОМОЩ КОЛЕГИ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ КАКТО СИ КАРАХ КОЛИЦАТА И СВЕТНА ЛАМПАТА НА МАСЛОТО СПИРАМ ВДИГАМ ЩЕКАТА И ИЗНЕНАДА МАСЛОТО РЯДКО И МИРИШЕШЕ НА БЕНЗИН КОЛАТА НЯМА ГАЗОВА УРЕДБА ПОМАГАЙТЕ КАКВО МОЖЕ ДА Е СТАНАЛОТ . 1.6 от правилата: 1.6. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст". Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН), или много цветен текст и други...Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    ПОМОЩ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ

    Провери свещите ако са черни значи вкарва много бензин. Ако са бели някой е объркал мотора с резервоара :D
    skype pe6_oo Марин

    Коментар


      #3
      Re: ПОМОЩ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ

      svetliogp написа:
      ПОМОЩ КОЛЕГИ БЕНЗИН В МАСЛОТО НА ФИАТ ПУНТО 1,2 МОНОИНЖЕКЦИЯ КАКТО СИ КАРАХ КОЛИЦАТА И СВЕТНА ЛАМПАТА НА МАСЛОТО СПИРАМ ВДИГАМ ЩЕКАТА И ИЗНЕНАДА МАСЛОТО РЯДКО И МИРИШЕШЕ НА БЕНЗИН КОЛАТА НЯМА ГАЗОВА УРЕДБА ПОМАГАЙТЕ КАКВО МОЖЕ ДА Е СТАНАЛО
      Колега не искам да те плаша но си занеси колатана майстор да и свали главата и да провери клапани и сегменти.нека и други да кажа,т но това което си написал ми говори за нещо подобно
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        кола

        да не е 1.1 моно инжекция дюзата не спира и пълни повече от колкото трябва махни маслото и го смени с ново и оправи електрониката ECU случвало се e няколко пъти .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          скоро ми се случи като запали около 20- 30 секунди работеше на 3 цилиндъра , разхода ми се качи , и е карам на къси разстояния до работа са 2,5 км. колеги може ли да е от някоя дюза да препиква не е 1,1 моно а 1,2 моно 60к.с. 1998г.

          Коментар


            #6
            не е от клапани, нито от сегменти, провери дюзите или дюзата, като се кара на къси разстояния така става понякога

            Коментар


              #7
              Tова го писах в друга тема:"При мен така се случи с Passat-а ми. Всичко беше от изгърмял комп на инжекциона. Целия мотор пълен с бензин, а маслото в генерацията. Нов комп, ново масло и филтър, каране 100 км. извънградско за да издуха всичко, защото като загрееше, все едно че мъгла зад мен, и всичко и до сега е екстра. Никой не можа да обясни точно как се е случило, но факт. Колата и до сега ( след 4 години и 20к км.) все още е екстра."Само че е пълна инжекция.... Според мен и при теб проблема е електроника.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #8
                А иначе как работи колата и как върви ???? Дюзата има два О-пръстена дето я изолират в самостоятелен кърг между които се върти бензина, на дедрата ми ( моно) единия пръстен изтърва и бензин си течеше в карбуратора като из ведро, и работата на двигателя беше ужасна и бързо установих причината. За това те питам как работи двигателя?
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  колата върви нормално както споменах няколко пъти ми направи впечатление като е запаля около 20-30 сек. работи на 3 цилиндъра но след това всичко е о кей разхода ми се качи това е

                  Коментар


                    #10
                    Случва се и от пикаеща дюза - гасиш мотора, а бензина кротко си изтича пра дюзата... Затова и паленето после е със замисляне и черен пушек. Има ли го при теб?
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      #11
                      имаше малко изпушване

                      Коментар


                        #12
                        Е от това е. Почисти дюзата на ултразвук и провреи свещите и кабелите когато работи на 3 ццилиндъра.Тоно горивото от неработещия цилинндър не изгаря ами отива в маслото.
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар

                        Working...
                        X