Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Висок разход Брава 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Висок разход Брава 1.4

    Колеги преди два дни заредих до горе но забелязах че стрелката на бензиномера започна много бързо да пада.Карах само градско в София.Минах 107км.и реших да напълня за да я засека.Събра 15.86 литра.УЖАС.Колата пали при тия студове без проблем върви нормално не съм буксувал и се чудя каква ли е причината.Моля колеги помагайте.

    #2
    Re: Висок разход Брава 1.4

    valeri.conchev написа:
    Колеги преди два дни заредих до горе но забелязах че стрелката на бензиномера започна много бързо да пада.Карах само градско в София.Минах 107км.и реших да напълня за да я засека.Събра 15.86 литра.УЖАС.Колата пали при тия студове без проблем върви нормално не съм буксувал и се чудя каква ли е причината.Моля колеги помагайте.
    Аз съм го докарвал до 17 така ,че спокойно.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      как така спокойно не трябвали нещо да се ремонтира

      Коментар


        #4
        Колега тези 107км. на един път ли ги мина или на няколко? Как ги мина-нормално каране или седене в задръствания?Преди да се впуснеш с ремонти и харчове за части засечи на един път като е загряла да покараш в нормален трафик,а не свръхтрафик...или да се постопли времето и тогава да засичаш реален разход.На мен в големия студ онзи ден разхода ми бе приблизително 15/100 газчица вместо нормалните 11-12 литра при положение,че паля и пътувам първите километри на бензин.Просто студа беше и на някои места още е сериозен
        EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
        Fiat Punto 1.2 16v Sporting

        Коментар


          #5
          Километрите ги минах за 3 дни каране в София и то без да хващам задръдтвания.Днес забелязах че нещо няма мощност при тръгване от светофар се мъчи като чели съм и сложил 1 тон товар.

          Коментар

          Working...
          X