Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Бравото 1.4... колеги помагайте

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Бравото 1.4... колеги помагайте

    Както си карам изгасна все едно няма бензин,а с 25 литра бензин да мина 140 км не ми се вярва .. и след като му сипя бензин запали,но не може да се изфорцира прекъсва.. след няколко опити се изфорцира почна да държи оборотите но прекъсва все едно е зацапало свещите и това ми го прави за 2 път ,колеги помагайте
    Fiat

    #2
    дамм

    а видя ли как са свещите..? да не се е намокрила.. виш кабели свещи..бензинова помпа нещо да не се е запушило ..горивен филтър? на моята темпра беше от помпата..
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      колега свещите са нови,но пак ще ги погледна много ми е чудно защото не го прави постоянно това дето угасва и всеедно е свършила бензина .. иначе за това дето прекъсва съм сигурен,че е от свещите
      Fiat

      Коментар


        #4
        а възможно ли е нещо с ламбда сондата .. ии чух,че могло и без нея ?
        Fiat

        Коментар


          #5
          Eazy написа:
          а възможно ли е нещо с ламбда сондата .. ии чух,че могло и без нея ?
          Абе оставете горката ламбда сонда на мира, дори и с нейзправна или направо махната колата трябва да запали и работи /колко ще гори е друга работа/. Провери си връзките на бензиновата помпа, смени си горивния филтър, провери и горивния регулатор. И ако толкова се чудиш какво и е на колата нправи една диагностика, ама не да изтриете грешките и да си мислите че сте ОК, проследете данните в жива среда за да е всичко ок, ако мижеш ги запиши и ги пусни да може да ги изкоментираме.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X