Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мощност на Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мощност на Фиат Пунто

    Здравейте,Карам Пунто, 98г, 1200, бензин, 85 коня 16V. От няколко дни имам проблем с оборотите. Когато съм на ниска предавка - 1, 2 или 3-та и съм между 1500 и 2500 оборота и ми завлачва, ако мога така да се изразя. Все едно падат оборотите. Иначе си ги вдига спокойно до 6000 на втора примерно, но в по-ниските обороти и все едно ту дава газ, ту не. Някакво много гадно. Когато още не е загряла не го прави този проблем, но след като постоя 1-2 мин и тръгна и на 5-тата минута започва. От това, което прочетох в нета може или да е от ламбда сонда, свещи или нещо друго. То е ясно, че трябва да я заведа на сервиз, но я карам в София, а не съм от столицата. Можете ли да ми препоръчате някакъв сервиз( по възможност в Младост. Дианабад, Дървеница), в който ще свършат работа и няма да ме преметнат нещо?
    Няма мое, няма твое - светът е Берое.

    #2
    единствения по свестен сервиз за който се сещам в района е ВИП сервиза срещу ЕКО в Младост 1 До БИЛА.Закачал ли си я на диагностика до сега?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      Закачал ли си я на диагностика до сега?
      Не.
      Няма мое, няма твое - светът е Берое.

      Коментар


        #4
        Е ми някой олега в райна може да я закачи и да я погледне преди да се влачиш по сервизите, аз съм в района но не мога да помогна с диагностична апаратура и все пак може да се съберем да я погледнем.както се казва не съм генеколог ама може да погледна
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Стъпково моторче, то така мени обороти.Ходи на Диагностика.

          Коментар


            #6
            kiro_hot написа:
            Стъпково моторче, то така мени обороти.Ходи на Диагностика.
            Не е от стъпклово моторче,ако е от него ще мени обороти на празен ход,може да ти е заминал и някой температурен датчик,но не мога да кажа кой е,не знам колко са.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #7
              Проблем с мощност на Фиат Пунто

              S_BANKOV написа:
              единствения по свестен сервиз за който се сещам в района е ВИП сервиза срещу ЕКО в Младост 1 До БИЛА.Закачал ли си я на диагностика до сега?
              Какъв ВИП човека е от загората :D
              skype pe6_oo Марин

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                както се казва не съм генеколог ама може да погледна
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Хаха това ме разби направо.
                Fiat 1.4 12V
                Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                Коментар


                  #9
                  Re: Проблем с мощност на Фиат Пунто

                  ppero написа:
                  S_BANKOV написа:
                  единствения по свестен сервиз за който се сещам в района е ВИП сервиза срещу ЕКО в Младост 1 До БИЛА.Закачал ли си я на диагностика до сега?
                  Какъв ВИП човека е от загората :D
                  Е като е от Стара Загора що тогава търси сервиз в района на Дианабат, Дървеница и Младост ?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Да, в Младост търся. Тази седмица се затопли и реших да я дам някъде, ама тук само за този Вип Сервиз сте писали, а за него много лоши мнения чета във форумите и нещо не съм надъхан. Видях няколко добри, които само ги хвалите във форума, ама почти всички са в Люлин или Левски, а ми е трудно да стигна до там. Няма ли някой друг около Младост?
                    Няма мое, няма твое - светът е Берое.

                    Коментар


                      #11
                      Може и нещо в Дружба.
                      Няма мое, няма твое - светът е Берое.

                      Коментар


                        #12
                        benito написа:
                        Да, в Младост търся. Тази седмица се затопли и реших да я дам някъде, ама тук само за този Вип Сервиз сте писали, а за него много лоши мнения чета във форумите и нещо не съм надъхан. Видях няколко добри, които само ги хвалите във форума, ама почти всички са в Люлин или Левски, а ми е трудно да стигна до там. Няма ли някой друг около Младост?
                        Добре, закарай я при Дани в Дружба, ако успееше да се уредиш с час
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Пич, аз не мога да стигна до Люлил или Левски, дали знам Дани в Дружба? Както и да е, ти ми предложи тези то Вип, все тая.. лек ден
                          Няма мое, няма твое - светът е Берое.

                          Коментар


                            #14
                            Пич, аз не мога да стигна до Люлил или Левски, дали знам Дани в Дружба? Както и да е, ти ми предложи тези то Вип, все тая.. лек ден
                            Колега по-спокойно, като не ти изнася какво са ти предложили колегите има секция Сервизи и Магазини, чети и си харесвай. Относно диагностиката, всеки който е тръгнал да оправя коли трябва да може да ти я направи, не е Rocket Science
                            Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                            Punto GT 1.4 Turbo '99
                            Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                            Коментар


                              #15
                              Иначе в района можеш да отскочиш и до Prospeed. Ето ти адрес - кв. Студентски град, Гаражите на МГУ, зад автокъща "Софавто"
                              Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                              Punto GT 1.4 Turbo '99
                              Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                              Коментар

                              Working...
                              X