Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

радиатор за Браво 1,6 бензин 97г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    радиатор за Браво 1,6 бензин 97г

    Здравейте колеги, Някой може ли да ми каже колко струва воден радиатор за Браво 1,6 бензин 97г.? Идея за добър сервиз където могат да ми го сменят също ми трябва. Ако имате идея за цена само на частта и на радиатора със смяната ще е чудесно. Спешно е !!!

    #2
    Радиатор можеш да намериш в раздел продава втора употреба - при Ники в Драгичево, при Италянеца, и при Асенси в Красна поляна - със сигурност има.Сервизи също има, но колата в движение ли е?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Прясна информация от магазина,в който работя 153лв. на Nissens за коли с климатик.Хубава марка е и за това е скъп,според мен както каза колегата търси втора употреба за около 50лв. ще намериш.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа:
        Радиатор можеш да намериш в раздел продава втора употреба - при Ники в Драгичево, при Италянеца, и при Асенси в Красна поляна - със сигурност има.Сервизи също има, но колата в движение ли е?
        Благодаря за информацията! Да, колата е в движение, но моторът загрява след няколко метра. Бихте ли ми казали как да намеря Асенси в коя Красна поляна се намира 1,2 или 3?Ако имате техен телефон за връзка или адрес ще ви бъда много благодарен. Можете ли да ми кажете сервиз в близост до това място където ще сменят радиатора?

        Коментар


          #5
          Gale написа:
          S_BANKOV написа:
          Радиатор можеш да намериш в раздел продава втора употреба - при Ники в Драгичево, при Италянеца, и при Асенси в Красна поляна - със сигурност има.Сервизи също има, но колата в движение ли е?
          Благодаря за информацията! Да, колата е в движение, но моторът загрява след няколко метра. Бихте ли ми казали как да намеря Асенси в коя Красна поляна се намира 1,2 или 3?Ако имате техен телефон за връзка или адрес ще ви бъда много благодарен. Можете ли да ми кажете сервиз в близост до това място където ще сменят радиатора?
          купи си нов,че не се знае колко ще изкара 2ра употреба.Аз моя го взех за 120лв нов с една година гаранция.
          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

          Коментар


            #6
            е тия новите нещо не ме кефят като изпълнение. Май старите са по добри като охлаждане.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              е тия новите нещо не ме кефят като изпълнение. Май старите са по добри като охлаждане.
              ти си преценяваш какъв да се купиш аз с новия нямам никакви проблеми
              "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

              Коментар


                #8
                Благодаря ви колеги, информацията ми бе от полза! Всичко най-добро!

                Коментар


                  #9
                  А стига бе я го дай тоя двигател дет загрява толкова бързо, моя с изправен термостат загрява поне 5 кмА най-интересно е скоро си разглеждах книжката и гледам за моя модел радиатора разширителния съд на него ?!?е па при мен не е така а и не е с автоматични скорости, какъвто е там такъв същия Иначе радиатор за пунто 1.2 втора ръка бяхме купили лятото за 60 лв важно е да го затапиш и надуваш с уста и не трябва да изпуска никъде На автоморгата там ни казаха че може да сложим и по-голям ( пак нали за пунто де ) защото имало технологични отвори за прикрепяне на самата ламарина за всички различни изпълнения двигатели.
                  FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                  FIAT Punto sx 75 '94

                  Коментар


                    #10
                    slav4o_vt написа:
                    А стига бе я го дай тоя двигател дет загрява толкова бързо, моя с изправен термостат загрява поне 5 кмА най-интересно е скоро си разглеждах книжката и гледам за моя модел радиатора разширителния съд на него ?!?е па при мен не е така а и не е с автоматични скорости, какъвто е там такъв същия Иначе радиатор за пунто 1.2 втора ръка бяхме купили лятото за 60 лв важно е да го затапиш и надуваш с уста и не трябва да изпуска никъде На автоморгата там ни казаха че може да сложим и по-голям ( пак нали за пунто де ) защото имало технологични отвори за прикрепяне на самата ламарина за всички различни изпълнения двигатели.
                    Да го надува с уста,няма как да разбере ако има малка дупчица
                    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                    Коментар

                    Working...
                    X