Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОГНЕТЕ НЕ ДОСТИГА БЕНЗИН ДО ДЮЗИТЕ !! браво 1.8 ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОГНЕТЕ НЕ ДОСТИГА БЕНЗИН ДО ДЮЗИТЕ !! браво 1.8 ГТ

    Здравейте приятели имам сериозен проблен.имам фиат браво 1.8 ГТ.когато купих колата имаше проблем не работеше на бензин както трябва а на газ вървеше перфектно.както и да е оправи се този проблем месец месец и нещо след това почна да пали много ама много трудно,смених бензинова помпа и след това работеше и след една седмица пак почна да пали много трудно бях на майстор и каза че помпата е добре.колата беше 2 дена в сервиза почистиха резервоара да не би да има няква мръсотия и пак не палеше.махнаха дюзите изчистиха ги и пак не палеше и се оказа че не достига бензин до дюзите кажете какво да права къде може да е проблема.
    Bravo 1.8 GT

    #2
    След резервоара следва - бензинов филтър, рейка с регулатор на налягането. Може и да пропускам нещо. Това всичко, ако е механичен проблема.

    Коментар


      #3
      имаш нещо мн. важно и то се нарича регулатор на налягането

      Коментар


        #4
        ПОМОГНЕТЕ НЕ ДОСТИГА БЕНЗИН ДО ДЮЗИТЕ !! браво 1.8 ГТ

        При въртене на стартер колко волта отиват до помпата сложи една 20 волтова пробна лампа на буксата(с две жички) и виж като стартираш дали свети ярко
        skype pe6_oo Марин

        Коментар


          #5
          ПОМОГНЕТЕ НЕ ДОСТИГА БЕНЗИН ДО ДЮЗИТЕ !! браво 1.8 ГТ

          Чуваш ли помпата при контакт за няколко секунди
          skype pe6_oo Марин

          Коментар


            #6
            А като разкачиш входящия маркуч на рейката бензин излиза така ли? Провери си маркуча за обратния бензин да не е запушен, смени и горивния филтър ако не е сменян, намира се до задна дясна гума под декоративната пластмаса и обезвъдуши системата. Като го прави само те моля да не пушиш и да не пушат около теб някак по безопасно е. Сто процента рейката е набита с боклуци.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X